Stanisława Keck
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2012
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.07.2012
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28-go lipca 2012 roku, przeżywszy niespełna 100 lat, odeszła od nas nasza najukochańsza Mama, Babcia i Prababcia Śp. Stanisława Keck z domu Gatnikiewicz. Jej śmierć zakończyła, długie, pełne wyzwań, pracowite i spełnione życie. Nauczyciel tajnego nauczania w latach 1939 - 1945, nauczyciel i wychowawca wielu pokoleń młodzieży w Opolu. Odznaczona: Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, Medalem KEN, Medalem ,, Za udział w wojnie obronnej 1939r", Odznaką ZNP za Tajne Nauczanie, Odznaką za zasługi dla Miasta Opola i wieloma innymi honorami. o czym zawiadamia pogrążona w żałobie Rodzina
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28-go lipca 2012 roku, przeżywszy niespełna 100 lat, odeszła od nas nasza najukochańsza Mama, Babcia i Prababcia Śp. Stanisława Keck z domu Gatnikiewicz. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w Opolu w kościele MBB ,,Na Górce" w dniu 02.08.2012r. o godz. 8.00. Ceremonia pożegnalna w Opolu rozpocznie się w Kaplicy Cmentarnej na Półwsi w dniu 02.08.2012r. o godz. 9.00. Ostatnie pożegnanie nastąpi w Krakowie na Cmentarzu Rakowickim w dniu 02.08.2012 o godz. 14.00 od bramy głównej przy ul. Rakowickiej do kw. nr IX. o czym zawiadamia pogrążona w żałobie Rodzina. Zamiast kwiatów prosimy o złożenie ofiary w kościele ,,Na Górce"
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
B.J.Szyszkowie
13 l
Adam Leśniak
13 l
Uczniowie
13 l
Słodczykowie
13 l
K.P.Mińscy
13 l
Anna Gurawska- Kula z rodziną
13 l
Zosia i Edward Woźniakowie
13 l
Jacek Szyszka
13 l
rodzina Koszyk
13 l
ZNP ZARZĄD OKRĘGU OPOLSKIEGO
13 l