Gabriela Micek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2012
Gazeta Pomorska

Bolesne było rozstanie, lecz taka wola Twoja Panie. Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 10 czerwca 2012 roku odeszła do Pana nasza najukochańsza Mama i Teściowa śp. Gabriela Micek z domu Zygadło lat 78. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 14.06. 2012 r. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13.00 na cmentarzu parafii św. Józefa przy ul. Libelta w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku EWA, RYSZARD, MILENA, SŁAWOMIR

Plaża

Podziękowanie Lekarzom II Oddziału Wewnętrznego Szpitala Powiatowego w Inowrocławiu: Panu Grzegorzowi Górnemu, Paniom Annie Skłodowskiej, Marcie Staszak, Annie Lewickeij i całemu personelowi medycznemu oraz lekarzom I Oddziału Wewnętrznego Panu Danielowi Kryszakowi i Małgorzacie Pawlak za opiekę, włożony wysiłek i oddanie w ratowaniu życia naszej kochanej Mamy śp. Gabrieli Micek składają Ewa i Sławomir Dekańscy , Ryszard i Milena Mickowie

Podziękowanie Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku naszą kochaną Mamę śp. Gabrielę Micek Czcigodnemu księdzu kanonikowi, kapelanowi Zbigniewowi Cabańskiemu, Rodzinie, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, Delegacjom z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, Komend Powiatowych Policji w Radziejowie i Inowrocławiu, Urzędu Miasta Inowrocławia oraz Starostwa Powiatowego we Inowrocławiu za pamięć, modlitwę, wyrazy współczucia intencje mszalne, wieńce i kwiaty, zakładowi pogrzebowemu pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę Serdeczne Bóg zapłać Składają Dzieci

Trudno uwierzyć, najtrudniej się pogodzić. Dzisiaj mija pierwsza rocznica śmierci naszej ukochanej Mamy i Teściowej śp. GABRIELI MICEK Tych, którym była bliska i zachowali w sercu pamięć o Niej prosimy o modlitwę.Msza św. w Jej intencji zostanie odprawiona w dniu dzisiejszym o godz. 18.30 w kościele parafii pw. św. Józefa w Inowrocławiu. Ewa, Ryszard, Milena, Sławomir

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

monika i magda


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Teresa


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia