PIOTR WOJCIECHOWSKI

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.02.2012
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 9 lutego 2012 roku odszedł od nas w wieku 29 lat mój kochany MĄŻ, SYN, TATUŚ nasz BRAT, WNUK, ZIĘĆ i SZWAGIER</p>
<h4><strong>śp. PIOTR WOJCIECHOWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w dniu 13 lutego 2012 roku o godz. 11.10 na cmentarzu komunalnym (stary) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie rodzina Msza Św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 9.30 w kościele pw. Św. Urbana</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 9 lutego 2012 roku odszedł od nas w wieku 29 lat mój kochany MĄŻ, SYN, TATUŚ nasz BRAT, WNUK, ZIĘĆ i SZWAGIER

śp. PIOTR WOJCIECHOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w dniu 13 lutego 2012 roku o godz. 11.10 na cmentarzu komunalnym (stary) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie rodzina Msza Św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 9.30 w kościele pw. Św. Urbana

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Piotrusiu pamietamy o Tobie


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>[*] Światełko pamięci wraz z cichym szeptem modlitwy... [*]</p> <blockquote> <p><img alt="" src="https://static.iannounce.net/img/clipart/nekro/perma/oct2011/02.jpg" /></p> <blockquote> <p>Na cmentarzu płomyki złote<br />i groby w chryzantemach.<br />Ludzie przyszli tu z myślą o tych,<br />których już nie ma.<br />Wspominają drogie imiona,<br />zasłaniają lampki przed wiatrem,<br />dla tych bliskich wieńce zielone<br />i bukiety jesienne pełne kwiatów.</p> </blockquote> </blockquote>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Sobotnio - Niedzielne Światełko Pamięci -mama śp. Krzysia Sz.</p> <p><span>Zaczynam wierzyć, że tak naprawdę to rodzice dostają swoje dzieci tu na ziemię tylko na chwilę, żeby mogli się nimi zaopiekować, wychować, zanim się usamodzielnią i zaczną żyć własnym życiem. Są nam tylko powierzone na chwilę. Tylko dlaczego, gdy Bóg stwarzał ten nasz świat nie uczynił go choć trochę doskonalszym, nie powinien zabierać rodzicom tak małych, większych i całkiem dużych, ale dalej dzieci. Przecież od Niego wszystko miało zależeć, nie pomyślał przy stwarzaniu świata przyjąć jakiś przyzwoity wiek do odchodzenia, przynajmniej zachować jakąś kolejność i porządek tego świata. Boże, nie przewidziałeś jak możesz skrzywdzić rodziców, jak mogą cierpieć, a jeszcze bardziej pokrzywdzone są nasze dzieci, nie oglądając tego świata, który stworzyłeś. Mam tylko nadzieję, że przynajmniej tam w niebie zapewniłeś im Boże jakieś boskie warunki, że mogą biegać na bosaka po niebieskich łąkach, pozwól im zrywać piękne kwiaty w Twoich zielonych ogrodach, cieszyć się jasnością Twojego światła, spać na pięknych, jedwabnych poduszeczkach utkanych przez Twoich aniołów z niebiańskich promyków. Niech aniołowie grają im najpiękniejsze melodie, niech anielskie kołysanki ukoją je do snu, lub w takt pięknej muzyki mogły biegać, bawić się i być szczęśliwe.</span><span> Boże, proszę opiekuj się teraz naszymi dziećmi, które powołałeś do siebie w tak młodym wieku, takie mądre i wyjątkowe, te które nam kiedyś wypożyczyłeś, powierzamy Ci je pod Twoją opiekę, daj im chwałę, radość i światło.</span> </p> <p>.................... ..(,)<br />..........).........​​._'!/'_<br />.........(,)........​​.(""""")<br />......._'!/'_.•°*”~.​​.•°*”~.<br />.......(""""")... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI<br />.•°*”~..•°*”~...​NIE​CH PŁONIE..<br />இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿ​இڿڰۣڿஇ</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kimbusia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia