Aleksandra Czarnecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.02.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.02.2012
Głos Wielkopolski
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 23 lutego 2012 r. odeszła
śp Aleksandra Czarnecka
Wieloletni członek Rady Nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej
„Osiedle Młodych” w Poznaniu, członek Rady Osiedli Jagiellońskiego, Oświecenia i Powstań Narodowych oraz delegatka na Zebranie Przedstawicieli
Osoba wielkiej dobroci i otwartego serca
Wyrazy szczerego współczucia
składają Rodzinie
Rada Nadzorcza i Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej
„Osiedle Młodych” w Poznaniu
oraz Kierownictwo i Rada Osiedli
Jagiellońskiego, Oświecenia i Powstań Narodowych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia