WIESŁAW ROMANOWSKI

This was published in the following publications on 07.09.2012:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach&quot;.</em></p>
<p>Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL</p>
<h4><strong>śp. WIESŁAW ROMANOWSKI</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną</p>

"Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach".

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL

śp. WIESŁAW ROMANOWSKI

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dzis byłyby Twoje urodziny...


10yrs

Image chosen by user
Brak tylko tej jednej osoby,a czujesz jakby cały swiat był wyludniony


11yrs

Image chosen by user
Tak bardzo mi Was brak..


11yrs

Image chosen by user
Dla Was...tak mi Was brak..


11yrs

Image chosen by user
<p>...</p> <p style="text-align:center"><strong>Są pozenania na które nigdy nie będziemy gotowi..</strong></p> <p style="text-align:center"><strong>Są słowa ,które zawsze wywoływac będą zawsze morze łez..</strong></p> <p style="text-align:center"><strong>Sa takie osoby,na myśl o których zasypie nas lawina wspomnień..</strong></p>


11yrs

Image chosen by user

Dla Was...


11yrs

Image chosen by user
<p>30 miesiecy bez Ciebie..</p> <h6>tamtego dnia 5.09.2012<br />świat zamarł w bezruchu<br />tylko dzwony przeraźliwym głosem krzyczały<br />po policzkach spływały łzy<br />usta szeptały modlitwę<br />myśli ściskały serca<br />wplatając nienazwany ból<br />odszedłeś<br />do domu Ojca<br />zostawiając uśmiech ślady stóp pielgrzymowania życiowe mądrości<br />uleciałeś w skrzydłach anioła<br />pozostawiając wspomnienia</h6>


11yrs

Image chosen by user
<p>29 miesięcy...</p> <h6>tamtego dnia 5.09.2012<br />świat zamarł w bezruchu<br />tylko dzwony przeraźliwym głosem krzyczały<br />po policzkach spływały łzy<br />usta szeptały modlitwę<br />myśli ściskały serca<br />wplatając nienazwany ból<br />odszedłeś<br />do domu Ojca<br />zostawiając uśmiech ślady stóp pielgrzymowania życiowe mądrości<br />uleciałeś w skrzydłach anioła<br />pozostawiając wspomnienia</h6>


11yrs

Image chosen by user

Dla Was..


11yrs

Image chosen by user

Noworoczne światełko dla Was..


11yrs

Image chosen by user

Sylwestrowe Swiatełko dla Was.


11yrs

Image chosen by user
<p>Dla Was..</p> <p style="text-align:center"><em><strong>Czego pragne pod choinke?Móc przytulić jeszcze raz,chociaz przez chwilkę..tych których juz nie ma...</strong></em></p>


11yrs

Image chosen by user

Mamusiu wigilijne światełko...


11yrs

Image chosen by user

Dla Ciebie...


11yrs

Image chosen by user

Mamusiu...


11yrs

Image chosen by user
<p>27 miesięcy bez Ciebie...</p> <h6>tamtego dnia 5.09.2012<br />świat zamarł w bezruchu<br />tylko dzwony przeraźliwym głosem krzyczały<br />po policzkach spływały łzy<br />usta szeptały modlitwę<br />myśli ściskały serca<br />wplatając nienazwany ból<br />odszedłeś<br />do domu Ojca<br />zostawiając uśmiech ślady stóp pielgrzymowania życiowe mądrości<br />uleciałeś w skrzydłach anioła<br />pozostawiając wspomnienia</h6>


11yrs

Image chosen by user
<p>26 miesięcy...</p> <h6>tamtego dnia 5.09.2012<br />świat zamarł w bezruchu<br />tylko dzwony przeraźliwym głosem krzyczały<br />po policzkach spływały łzy<br />usta szeptały modlitwę<br />myśli ściskały serca<br />wplatając nienazwany ból<br />odszedłeś<br />do domu Ojca<br />zostawiając uśmiech ślady stóp pielgrzymowania życiowe mądrości<br />uleciałeś w skrzydłach anioła<br />pozostawiając wspomnienia</h6>


11yrs

Image chosen by user
<p>Dla Was..</p> <p style="text-align:center"><em><strong>Jest taki dzień w roku,w którym w pamięci pozostaja żyw obrazy a w sercu nadziei płomień...CHWILE,​kt​óre tak bardzo zatrzymać byś chciał,lecz jak fale odpłynęły gdzieś w dal..</strong></em></p>


11yrs

Image chosen by user
<p>.......</p> <p style="text-align:center"><strong>W blasku zniczy i świec,w bukietach wielobarwnych kwiatów,zatrzymaj sie choc na chwile i ukłoń z szacunkiem zmarłym.Tak czesto w rytmie zycia zapominasz o tym,ze kiedy zapłoną One Tobie</strong></p>


11yrs

Image chosen by user

Mamusiu...


11yrs

Image chosen by user
<p>25 miesiecy...</p> <h6>tamtego dnia 5.09.2012<br />świat zamarł w bezruchu<br />tylko dzwony przeraźliwym głosem krzyczały<br />po policzkach spływały łzy<br />usta szeptały modlitwę<br />myśli ściskały serca<br />wplatając nienazwany ból<br />odszedłeś<br />do domu Ojca<br />zostawiając uśmiech ślady stóp pielgrzymowania życiowe mądrości<br />uleciałeś w skrzydłach anioła<br />pozostawiając wspomnienia</h6>


11yrs

Image chosen by user

74tydzień Mamusiu bez Ciebie..


11yrs

Image chosen by user

73 tydzien Mamusiu bez Ciebie.


11yrs

Image chosen by user
<p>..</p> <h6>.</h6> <blockquote> <p><strong><span><em>Ja...<br />Straciłam Go,<br />Jeszcze...<br />Nie pogodziłam się z tą łzą,<br />Teraz...<br />Tęsknię za nim bardzo,<br />Zawsze...<br />Będzie mi Go brakowało,<br />Nie mogę...<br />Pogodzić się z pustką tą,<br />Chcę...<br />Być znów z Nim,<br />Zawsze...<br />Razem byliśmy,<br />Wszystko...<br />Wspólnie robiliśmy,<br />Jedynie...<br />Wspomnienia mi pozostały,<br />Zdjęcia...<br />Będą mi o Nim przypominały,<br />Wszystko...<br />Sens straciło,<br />Przeciw...<br />Mnie się odwróciło.<br />Jedynie...<br />Nadzieja pozostała mi,<br />Może...<br />Sytuacja się jeszcze odmieni.<br />Ale już wątpię,<br />że życie jest piękne...</em></span></strong></p> </blockquote>


11yrs

End of content

No more pages to load