WIESŁAW ROMANOWSKI

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.09.2012
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach&quot;.</em></p>
<p>Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL</p>
<h4><strong>śp. WIESŁAW ROMANOWSKI</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną</p>

"Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach".

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL

śp. WIESŁAW ROMANOWSKI

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

32 tydzień jak Ciebie nie ma.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

2 tydzień mamusiu bez Ciebie.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>dla Was...</p> <blockquote> <p><strong>... nawet gdybym chciała</strong></p> <p><strong>wykrzyczeć głośno swój ból,</strong></p> <p><strong>to i tak to nic nie da,</strong></p> <p><strong>więc łzy płyną cichutko...</strong></p> <p><strong>choć i one nic nie zmienią...</strong></p> </blockquote>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

31 tydzień jak Ciebie nie ma.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

1 tydzień-​Mamusiu dla Ciebie


13 l

<p>Dla Was......</p> <p><strong>Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc i kochając.</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mamusiu dziś Twoje urodziny.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

7 miesiecy jak odszedł Wiesiu.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>30 tydzień ja Ciebie nie ma</p> <p><strong>Odeszliście nam z oczu, ale nigdy z serc.</strong></p> <p>Dziś pogrzeb Mamy.....</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Poniedziałek Wielkanocny bez Was....</p> <p style="text-align:center"><span><strong>Nie umiera ten, kto pozostaje w sercu i pamięci bliskich.</strong><br /></span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wielkanocne światełko .


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>..</p> <p>Dzis Wielkanoc jaka pusta i smutna bez Was...</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla Was....</p> <p><strong>Odeszliście nam z oczu, ale nigdy z serc.</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>..</p> <p>Dziś Wielka Sobota bez Ciebie</p> <p>Rano odeszła tez Babcia Zosia,na świeta jesteście juz razem.....</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>..</p> <p style="text-align:center"><em><strong>Dla świata byłeś tylko cząstką, dla mnie całym światem.</strong></em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>nigdy...</p> <p><em><strong>Juz nigdy nie poczuje smaku Twoich ust.<br />Juz nigdy nie poczuje ciepła Twoich ramion.<br />Juz nigdy nie zobacze Twojego usmiechu.<br />Juz nigdy nie spojrze głęboko w Twoje oczy.<br />Juz nigdy nie usłysze Twojego szeptu, ani poczuje dotyku Twoich rak.</strong></em></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

29 tydzień bez Ciebie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...........</p> <p>Miałam marzenia,<br />Lecz zniknęły w skrawku cienia,<br />Miałam tyle radości,<br />Odebrano mi ją i pozostawiono w samotności,<br />Nie poskładam lustra stłuczonego w drobny mak,<br />Wszystko potoczyło się wspak,<br />Czy ta rana nigdy się nie zagoi,<br />Co mój ból choć na chwilę ukoi?,<br />Chyba tylko jedyna ta rzecz,<br />Przykrym wspomnieniom mówię precz,<br />Wreszcie się tego pozbędę,<br />Lecz nie wiem czy się na to zdobędę…..</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

28 tydzień bez Ciebie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>dlaczego?</p> <p><span>Kiedy tęsknota i ból serce ściska<br />i łzy się cisną w moje oczy<br />wyciągam z szuflady pożółkłą fotografię<br />by twym widokiem nacieszyć swoje oczy.</span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ola


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>nic</p> <p style="text-align:center"><strong>Wciąż jesteś tak blisko...<br />Tak trudno jest mi o Tobie zapomnieć...</strong></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

27 tydzień bez Ciebie.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...</p> <p><span>Dlaczego milczysz w ciszy bezustannej? Czemu nie odezwą się do mnie Twe usta? Czemu nie spojrzysz dziś na mnie. Dlaczego wokół taka pustka? Dlaczego moich słów nie słuchasz? </span></p>


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia