Elżbieta Lisiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.02.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.02.2012
Głos Wielkopolski
W dniu 20.2.2012 roku opuściła nas nasza kochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia
ś + p
Elżbieta Lisiak
z domu Skrzypczak
Opiekuńcza i otwarta na ludzi i świat. Była dla nich, a przede wszystkim
dla rodziny oparciem i ostoją. Kochała zwierzęta, przyrodę i ludzi.
W Jej domu zawsze można było znaleźć gościnę i schronienie.
Brakować nam będzie Jej bezkompromisowości, odwagi i poczucia bezpieczeństwa,
które nam zapewniała. Trudno będzie bez Niej żyć.
Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 23.2.br. o godzinie 10.30 na cmentarzu górczyńskim.
Msza święta żałobna zostanie odprawiona tego samego dnia o godzinie 15.00
w kościele pw. NMP Matki Odkupiciela, os. Wł. Jagiełły.
Mąż, dzieci, synowa i wnuk
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Monika z Rodziną
13 l
Nina
14 l
Danuta
14 l
Pamiętam
14 l
Ewa Drążewska z mężem
14 l
14 l
Danka
14 l
Aneta Andrzejczak
14 l