Józef Witek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.05.2010
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.05.2010
Gazeta Wrocławska
Z żalem piszemy, że 22.05.2010 roku zmarł
Józef Witek
W latach 70. był jednym z najwybitniejszych polskich bokserów.
Jego talent odkrył Michał Szczepan, pod którego opieką osiągnął wybitne sukcesy sportowe, będąc zawodnikiem KS "Gwardia" Wrocław.
Rozgrywał pasjonujące walki, takim pamiętają Go miłośnicy boksu. Prywatnie pozostanie dla nas skromnym, życzliwym, niepowtarzalnym i wybitnym człowiekiem.
Przyjaciele
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Jasia Witek
16 l
Mariusz
16 l
Rudolf Fronczek
16 l
wojtek
16 l