Małgorzata Idzikowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.07.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.07.2011
Gazeta Wrocławska
Ze smutkiem zawiadamiamy, że dnia 14 lipca 2011 r. po długiej chorobie odeszła do Pana
ŚP
MAŁGORZATA IDZIKOWSKA
była Wiceprzewodnicząca Zarządu Głównego, wcześniej Wiceprezes Koła Wrocławskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta. Członkini Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Osoba ufnej wiary, kochająca ludzi i zwierzęta, wrażliwa na wszelką niedolę, odważna w pokonywaniu trudności.
Msza św. żałobna odbędzie się dnia 22 lipca 2011 r. o godz. 15.00 w kaplicy na cmentarzu przy ul. Bujwida.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św.
Zarząd Główny TPBA Wrocław
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Piotr z rodzina
14 l
łucja Dobrowolska
14 l