Marian Kałwak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2012
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2012
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy długoletniego pracownika Miejskiej Energetyki Cieplnej w Kołobrzegu Śp. Mariana Kałwaka Rodzinie i bliskim wyrazy szczerego współczucia składa Prezydent Miasta Kołobrzeg
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia