Tadeusz Moliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2012
Gazeta Pleszewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.01.2012
Gazeta Pleszewska
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Tadeusza Molińskiego
Strażnika Miejskiego,
wieloletniego pracownika Urzędu Miasta i Gminy w Pleszewie
Wszystkim bliskim Zmarłego składamy głębokie wyrazy współczucia.
Przewodniczący
Rady Miejskiej w Pleszewie
Olgierd Wajsnis
wraz z radnymi RM Burmistrz
Miasta i Gminy Pleszew
Marian Adamek
wraz z pracownikami UMiG
Serdeczne podziękowania wszystkim,którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej Tadeusza Molińskiego, okazali nam serce w trudnych chwilach ,zamówili msze święte i ofiarowali modlitwę
składa Matka i Synowie z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
dąbkiewicz cz.
11 l