Rodzinie Adama Bzymka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.07.2011
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.07.2011
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego emerytowanego pracownika Adama Bzymka Zasłużonego Pracownika Energetyki Żegnamy wieloletniego pracownika, rzetelnego fachowca i wychowawcę wielu młodych energetyków Rodzinie Zmarłego Wyrazy szczerego współczucia składają Zarząd i Pracownicy PGE Elektrowni Opole S.A. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 22 lipca 2011 r. o godz. 11.30 w Kaplicy Cmentarnej w Opolu-Półwsi.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia