Marcin Andrzejewski

N/A - 17 July 2012

This was published in the following publications on 23.07.2012:
Gazeta Pomorska

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Marcina Andrzejewskiego, Księdzu Łukaszowi z parafii pw. św. Józefa, Rodzinie, Przyjaciołom, Kolegom, Koleżankom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom, a w szczególności Basi i Wiesławowi Barańskim z Rodzinami za pomoc, modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę serdeczne „Bóg zapłać” składa ŻONA z CÓRECZKĄ

Beach

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA Pani doktor Teresie Bancerz, Pani doktor Wandzie Flenz Drzewieckiej, Siostrze Oddziałowej i całemu personelowi Oddziału Paliatywnego oraz Panu doktorowi Grzegorzowi Górnemu z Oddziału Wewnętrznego II Szpitala Powiatowego w Inowrocławiu za profesjonalizm, okazane serce i pomoc w opiece nad moim Mężem śp. Marcinem Andrzejewskim serdecznie dziękujęŻONA z MARTUSIĄ

Żyłeś dla nas i dla innych, kochaliśmy Cię wszyscy. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 lipca 2012 roku odszedł na zawsze kochany Zięć i Wujek śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Pogrążeni w smutku TEŚCIOWIE z KRZYSZTOFEM i KAMILEM

<p>Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani się pogodzić. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiam, że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł mój kochany Brat śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Pogrążona w smutku SIOSTRA KAMILA</p>

Nie pytam Cię Boże, dlaczego Go zabrałeś, lecz dziękuję za to, że mi Go dałeś. Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł mój ukochany Mąż i mój kochany Tatuś śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.07.2012 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Imienia N.M.P. przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z MARTUSIĄ

Nie odchodzi ten, kto pozostaje w sercach bliskich. Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł mój kochany Bratanek śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Pogrążona w smutku CIOCIA HANKA ze ZBYSZKIEM

<p><em>Ludzie, których kochamy zostają na zawsze,<br />bo zostawili ślady w naszych sercach.</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy,<br />że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł<br />nasz kochany Syn</p>
<h4><strong>śp.<br />Marcin Andrzejewski<br />lat 39</strong></h4>
<p>Pogrążeni w smutku<br />RODZICE</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Monia z Martą


11yrs

Image chosen by user
<p>wspomnienie 1.11.2014</p> <p style="text-align:center"><strong><span><span><span>Na cmentarzu płomyki złote</span></span></span></strong><br /><strong><span><span><span>i groby w chryzantemach.</span></span></span></strong><br /><strong><span><span><span>Ludzie przyszli tu z myślą o tych,</span></span></span></strong><br /><strong><span><span><span>których już nie ma.</span></span></span></strong><br /><strong><span><span><span>Wspominają drogie imiona,</span></span></span></strong><br /><strong><span><span><span>zasłaniają lampki przed wiatrem,</span></span></span></strong><br /><strong><span><span><span>dla tych bliskich wieńce zielone</span></span></span></strong><br /><strong><span><span><span>i bukiety jesienne pełne kwiatów.</span></span></span></strong></p>


11yrs

Image chosen by user

Kamila


11yrs

Image chosen by user

Kamila


11yrs

Image chosen by user

RODZICE.


11yrs

Image chosen by user

MONIKA Z MARTUSIĄ


11yrs

Image chosen by user

Kamila


11yrs

Image chosen by user

RODZICE.


11yrs

Image chosen by user

Monia z Martusią


11yrs

Image chosen by user
<p><span>Jesteś tak daleko ode mnie,</span><br /><span>nie widzę Cię, choć pragnę ujrzeć.</span><br /><span>Spada mi pierwsza łza potem druga</span><br /><span>i trzecia a mą duszę ogarnia pustka</span><br /><span>i smutek i zadaje sobie to pytanie</span><br /><span>czemu nie ma Ciebie blisko tutaj</span><br /><span>Kochany! Moje myśli są teraz przy</span><br /><span>Tobie a każda komórka umiera dziś</span><br /><span>bez twojego widoku, moje głodne serce</span><br /><span>nie słyszy porcji uderzeń Twego serduszka,</span><br /><span>ach jak bardzo tęsknię za Tobą kochany!</span><br /><span>Zamykam oczy i wołam Cię w mych</span><br /><span>marzeniach chwytając Twą dłoń,</span><br /><span>lecz Ty oddalasz się w dal coraz</span><br /><span>dalej i dalej....</span></p>


11yrs

Image chosen by user

RODZICE.


11yrs

Image chosen by user
<p>Z okazji Urodzin</p> <p><em><span> I choćbym chciała ubrać w słowa ten smutek, który serce ściska i myśl co ciągle przypomina, że życie to ulotna chwila...</span></em></p> <p><br /><em>I choćbym chciała... nie potrafię, wyrazić jak nam byłeś bliski. Spoglądam znów na fotografię a łzy spływają na policzki...</em></p> <p><br /><em>Bo byłeś, jesteś, zawsze będziesz! Wspomnienia nigdy nie przeminą. To łzy dziś mówią, one krzyczą. Wylane z serca strumieniem płyną. </em></p> <p><br /><em>I gdybym mogła ubrać w słowa te wszystkie dni gdy Ciebie nie ma. Zebrane razem tęsknoty, smutki... stworzyły pewnie by poemat. </em></p> <p><br /><em>Lecz komu słowa? Niepotrzebne! Bo jesteś przecież w sercach naszych. I już na zawsze tam zostaniesz, po wszystkie czasy! 10.09.2014</em></p> <p><em>Kamila Andrzejewska</em></p>


11yrs

Image chosen by user

Kamila


11yrs

Image chosen by user

Monia z Martusią


11yrs

Image chosen by user

Kamila


11yrs

Image chosen by user

RODZICE.


11yrs

Image chosen by user

Monia z Martusią


11yrs

Image chosen by user

Monia z Martusią


11yrs

Image chosen by user

2 lata jak ciebie nie ma


11yrs

Image chosen by user

Kamila Andrzejewska


11yrs

Image chosen by user

Kamila Andrzejewska


11yrs

Image chosen by user
<p>WSPOMNIENIE.</p> <p>ODSZEDŁEŚ JAK SEN , ZOSTAŁA PUSTKA I WESTCHNIENIE.-​RODZI​CE.</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>w drugą rocznice śmierci Kochanemu mężowi i tatusiowi Monia z Martusia</p> <p>Choćbym nie wiem jak głośno krzyczała-nie wykrzyczę,choćbym nie wiem jak długo płakała-nie wypłacze,choćbym nie wiem jak się starała tego ze Cię zabrakło światu nie wybaczę!</p>


11yrs

Image chosen by user

w drugą rocznice śmierci M.M


11yrs

End of content

No more pages to load