Marcin Andrzejewski

N/A - 17 July 2012

This was published in the following publications on 23.07.2012:
Gazeta Pomorska

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Marcina Andrzejewskiego, Księdzu Łukaszowi z parafii pw. św. Józefa, Rodzinie, Przyjaciołom, Kolegom, Koleżankom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom, a w szczególności Basi i Wiesławowi Barańskim z Rodzinami za pomoc, modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę serdeczne „Bóg zapłać” składa ŻONA z CÓRECZKĄ

Beach

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA Pani doktor Teresie Bancerz, Pani doktor Wandzie Flenz Drzewieckiej, Siostrze Oddziałowej i całemu personelowi Oddziału Paliatywnego oraz Panu doktorowi Grzegorzowi Górnemu z Oddziału Wewnętrznego II Szpitala Powiatowego w Inowrocławiu za profesjonalizm, okazane serce i pomoc w opiece nad moim Mężem śp. Marcinem Andrzejewskim serdecznie dziękujęŻONA z MARTUSIĄ

Żyłeś dla nas i dla innych, kochaliśmy Cię wszyscy. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 lipca 2012 roku odszedł na zawsze kochany Zięć i Wujek śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Pogrążeni w smutku TEŚCIOWIE z KRZYSZTOFEM i KAMILEM

<p>Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani się pogodzić. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiam, że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł mój kochany Brat śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Pogrążona w smutku SIOSTRA KAMILA</p>

Nie pytam Cię Boże, dlaczego Go zabrałeś, lecz dziękuję za to, że mi Go dałeś. Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł mój ukochany Mąż i mój kochany Tatuś śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.07.2012 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Imienia N.M.P. przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z MARTUSIĄ

Nie odchodzi ten, kto pozostaje w sercach bliskich. Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł mój kochany Bratanek śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Pogrążona w smutku CIOCIA HANKA ze ZBYSZKIEM

<p><em>Ludzie, których kochamy zostają na zawsze,<br />bo zostawili ślady w naszych sercach.</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy,<br />że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł<br />nasz kochany Syn</p>
<h4><strong>śp.<br />Marcin Andrzejewski<br />lat 39</strong></h4>
<p>Pogrążeni w smutku<br />RODZICE</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>PAMIĘĆ.</p> <p>POZOSTAŁY TYLKO WSPOMNIENIA.-​RODZIC​E.</p>


13yrs

Image chosen by user

MARTUSIA Z MAMĄ


13yrs

Image chosen by user
<p>17.11.2012</p> <p><br />PAMIĘĆ NIE UMIERA.MONIA Z MARTUSIĄ.</p>


13yrs

Image chosen by user

W dniu Imienin


13yrs

Image chosen by user

RODZICE


13yrs

Image chosen by user

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


13yrs

Image chosen by user
<p>WSPOMNIENIE.</p> <p>DOBRYM BYŁ SYNEM,KOCHAJĄCYM MĘŻEM,WSPANIAŁYM TATUSIEM,SERDECZNYM KOLEGĄ.POZOSTANIESZ NA ZAWSZE W NASZYCH WSPOMNIENIACH.-​RODZ​ICE.</p>


13yrs

Image chosen by user

MARTUSIA


13yrs

Image chosen by user

MONIKA ANDRZEJEWSKA


13yrs

Image chosen by user

MONIKA ANDRZEJEWSKA


13yrs

Image chosen by user
<p>W DNIU IMIENIN</p> <span>Pamięć jest droższa od słów.Monia z Martusią.</span>


13yrs

Image chosen by user
<p>Tęcza</p> <p>Staram się żyć dalej próbując cieszyć się jak dawniej każdym dniem</p> <p>I każdą chwilą</p> <p>Ale radości we mnie jakby nieco mniej</p> <p>Bo Ciebie kochany Braciszku ubyło</p> <p>Na niebie tęcza po deszczu, taka piękna…</p> <p>Ale we mnie radości znowu mniej</p> <p>Tylko smutek dotyka gdzieś w głębi serca</p> <p>Zostało cierpienie… smutek i tęsknota</p> <p>Tak to już jest gdy znika ktoś, kogo się bardzo mocno kocha</p> <p>Siedzę, piszę tę parę słów i łzy płyną mi po policzkach…</p> <p>Bo przecież tęcza to droga do marzeń i przecież jest taka śliczna?</p> <p>Ty miałeś też piękne marzenia …stały się jednak niespełnione</p> <p>I teraz …dryfują gdzieś w powietrzu dodając tęczy dodatkowych barw</p> <p>Tak, to właśnie one!!!</p> <p>A gdyby tak tęcza miała magiczną moc, może uda się ją zaczarować?</p> <p>By pomogła nam pamięć o Tobie nie w smutku ale w radości zachować</p> <p>By nie było już więcej łez, bo deszcz by je wypłakał za nas</p> <p>By smutek w magiczny sposób jak drewniany patyk by się złamał</p> <p>I by na ustach naszych pojawił się uśmiech a nie ciągły ból i grymas.</p> <p>By całe cierpienie jakie zostało w magiczny sposób ktoś zabrał albo zatrzymał</p> <p>Wymazał je gumka myszką, tak by przestało być</p> <p>A w miejscu tym namalował tęczę by nadal można było radośnie żyć</p> <p>Tęcza ma przecież magiczną Moc! Przecież to droga do naszych marzeń</p> <p>I o radości w sercu tych którzy są mi tak bliscy dzisiaj patrząc na tęczę marzę</p> <p>I choć Ciebie już nie ma pośród nas to mamy nasze wspomnienia</p> <p>I niech żaden smutek, (niech idzie sobie precz!) tych wspomnień już więcej nam nie zacienia.</p> <p>Bo jest przecież tęcza,</p> <p>kolorowa,</p> <p>wielobarwna jak Twoje marzenia,</p> <p>Pora więc wyjść nam na słońce, pora wydostać się z cienia</p> <p><span> i żyć dla Ciebie, dla nas…</span></p>


13yrs

Image chosen by user

RODZICE


13yrs

Image chosen by user
<p>PAMIĘĆ.</p> <p>PRZEMINĘŁO SZCZĘŚCIE,PRZYSZŁO CIERPIENIE,POZOSTAŁO WSPOMNIENIE.-​RODZIC​E.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>PAMIĘĆ</p> <p>PRZEMINĘŁO SZCZĘŚCIE ,PRZYSZŁO CIERPIENIE ,POZOSTAŁO WSPOMNIENIE.</p>


13yrs

Image chosen by user

MONIA Z MARTUSIĄ


13yrs

Image chosen by user
<p>NA ZAWSZE W NASZEJ PAMIĘCI</p> <p>TO NIE BYŁ CZAS,TO NIE BYŁA PORA...MONIA Z MARTUSIĄ</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>MARCIN</p> <p>ODSZEDŁEŚ TAK MŁODO ,A Z TOBĄ TWOJE MARZENIA. -RODZICE.</p>


13yrs

Image chosen by user

smutno nam. Monia zMarcią


13yrs

Image chosen by user

znajomi


13yrs

Image chosen by user

Brakuje mi Ciebie braciszku


13yrs

Image chosen by user
<p>MARCIN.</p> <p>TAK BARDZO ŻYĆ PRAGNĄŁEŚ ,LECZ SERCE BIĆ PRZESTAŁO.</p>


13yrs

Image chosen by user

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


13yrs

Image chosen by user

RODZICE.


13yrs

End of content

No more pages to load