Marcin Andrzejewski

N/A - 17 lipca 2012

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.07.2012
Gazeta Pomorska

Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Marcina Andrzejewskiego, Księdzu Łukaszowi z parafii pw. św. Józefa, Rodzinie, Przyjaciołom, Kolegom, Koleżankom, Znajomym, Sąsiadom, Delegacjom, a w szczególności Basi i Wiesławowi Barańskim z Rodzinami za pomoc, modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę serdeczne „Bóg zapłać” składa ŻONA z CÓRECZKĄ

Plaża

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA Pani doktor Teresie Bancerz, Pani doktor Wandzie Flenz Drzewieckiej, Siostrze Oddziałowej i całemu personelowi Oddziału Paliatywnego oraz Panu doktorowi Grzegorzowi Górnemu z Oddziału Wewnętrznego II Szpitala Powiatowego w Inowrocławiu za profesjonalizm, okazane serce i pomoc w opiece nad moim Mężem śp. Marcinem Andrzejewskim serdecznie dziękujęŻONA z MARTUSIĄ

Żyłeś dla nas i dla innych, kochaliśmy Cię wszyscy. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 17 lipca 2012 roku odszedł na zawsze kochany Zięć i Wujek śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Pogrążeni w smutku TEŚCIOWIE z KRZYSZTOFEM i KAMILEM

<p>Odszedłeś tak wcześnie, że ani uwierzyć, ani się pogodzić. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiam, że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł mój kochany Brat śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Pogrążona w smutku SIOSTRA KAMILA</p>

Nie pytam Cię Boże, dlaczego Go zabrałeś, lecz dziękuję za to, że mi Go dałeś. Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł mój ukochany Mąż i mój kochany Tatuś śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 19.07.2012 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Imienia N.M.P. przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z MARTUSIĄ

Nie odchodzi ten, kto pozostaje w sercach bliskich. Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł mój kochany Bratanek śp. Marcin Andrzejewski lat 39. Pogrążona w smutku CIOCIA HANKA ze ZBYSZKIEM

<p><em>Ludzie, których kochamy zostają na zawsze,<br />bo zostawili ślady w naszych sercach.</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy,<br />że dnia 17 lipca 2012 roku zmarł<br />nasz kochany Syn</p>
<h4><strong>śp.<br />Marcin Andrzejewski<br />lat 39</strong></h4>
<p>Pogrążeni w smutku<br />RODZICE</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
pamietamy

Monika Andrzejewska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żyjesz w moim sercu...

Kamila


7 l

Zawsze będziemy pamiętać - Rodzice.

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
pamiętamy

Monika Andrzejewska


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć -RODZICE.

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To niepowetowana strata-rodzice.

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
JUŻ NIGDY NIE ZAPUKASZ DO DRZWI - RODZICE.

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...pamięć nigdy nie umiera

Kamila


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Świątecznie Braciszku...

Kamila


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię...

Kamila


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będziemy pamiętać.Rodzice.

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
na dnie serca, gdzieś... smutek

Kamila


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To niepowetowana strata

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś są Twoje imieniny... :*

Kamila


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To już szóste imieniny bez CIEBIE , głęboki smutek i żal - rodzice.

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...odszedłeś z oczu lecz nigdy z serca.

Kamila


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będziemy pamiętać.Rodzice.

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ludzie, których kochamy, na zawsze pozostają w naszych sercach -Rodzice.</p>

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tęsknota... to bliskość w oddaleniu.</p>

Kamila


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dlaczego właśnie Ty? -Rodzice.</p>

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Na zawsze w moim sercu... </p><p>Najlepszego Braciszku </p>

Kamila


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Jeszcze się TAM spotkamy - pamiętamy.RODZICE.</p>

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<h4> <em>" Umiera się nie po to, by przestać żyć, ale po to, by żyć inaczej "</em></h4>

Kamila


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnień nikt nam nie odbierze -RODZICE.</p>

WIESŁAW ANDRZEJEWSKI


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia