Leszek Skarbek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.06.2012
Głos Koszaliński

Kondolencje, Człowiek odchodzi, Pamięć pozostaje. 18 czerwca 2012r. Odszedł mój kolega, przyjaciel, Leszek Skarbek. Był człowiekiem niezwykłej prawości, uczciwości i skromności . Będzie mi Ciebie brakowało. Odpoczywaj w spokoju. Żonie Helenie, Córkom Katarzynie, Mai i Całej Rodzinie, wyrazy głębokiego współczucia i żalu składa Dariusz Burek z rodziną.

Plaża

Odszedł Leszek Skarbek z Unieścia. Drogi, Kochany Leszku. Dziękujemy ci za 40 lat przyjaźni, za wspólne biesiady, za twój humor, życzliwość i kulinarne popisy. I za to, że zawsze mogliśmy na tobie polegać. Mówią nam, że umarłeś. To niemożliwe. Dobrzy ludzie nie umierają. A ty byłeś dobrym człowiekiem. Żyjesz w naszej pamięci i w naszych sercach. Póki biją. Wanda i Marek Barańscy z córkami Agnieszką i Ulą oraz z Tomkiem

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bogusława i Zbigniew Weremczuk


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bogusława i Zbigniew Weremczuk


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Urszuola Koszyk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bogusław,b.​wczasowicz z oławy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Urszula i Dominik Brańka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>od rodziny Brańka</p> <p>Kondolencje. Pan Leszek był zawsze bardzo serdeczny dla całej rodziny Brańków.Takiego Go zapamiętamy, lecz Mielno bez Niego straciło urok.</p> <p>Żonie Helenie, Córkom wyrazy głębokiego współczucia składają Urszula i Dominik Brańka z rodziną.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Do zobaczenia</p> <h6>Wspomnienie – jest formą spotkania...........​​........</h6>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>od Marka z Rodziną</p> <p>Odszedł Leszek Skarbek z Unieścia. Drogi, Kochany Leszku. Dziękujemy ci za 40 lat przyjaźni, za wspólne biesiady, za twój humor, życzliwość i kulinarne popisy. I za to, że zawsze mogliśmy na tobie polegać. Mówią nam, że umarłeś. To niemożliwe. Dobrzy ludzie nie umierają. A ty byłeś dobrym człowiekiem. Żyjesz w naszej pamięci i w naszych sercach. Póki biją. Wanda i Marek Barańscy z córkami Agnieszką i Ulą oraz z Tomkiem</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>od Darka z Rodziną</p> <p>Kondolencje, Człowiek odchodzi, Pamięć pozostaje. 18 czerwca 2012r. Odszedł mój kolega, przyjaciel, Leszek Skarbek. Był człowiekiem niezwykłej prawości, uczciwości i skromności . Będzie mi Ciebie brakowało. Odpoczywaj w spokoju. Żonie Helenie, Córkom Katarzynie, Mai i Całej Rodzinie, wyrazy głębokiego współczucia i żalu składa Dariusz Burek z rodziną.</p>


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia