Z wielkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2009
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2009
Głos Koszaliński
Z wielkim smutkiem żegnamy Posła na Sejm RP Mariana Tomasza Golińskiego Wyrazy szczerego wspólczucia rodzinie zmarłego składają Przewodniczący Rady i Radni Gminy Szczecinek Wójt oraz Pracownicy Urzędu Gminy Szczecinek
Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ś.p. Mariana Tomasza Golińskiego Posła na Sejm RP trzech kadencji, długoletniego burmistrza miasta Szczecinka prawego i szlachetnego człowieka, wielce zasłużonego dla miasta i regionu Serdeczne wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim składają Radni Klubu Prawa i Sprawiedliwość Sejmiku Zachodniopomorskiego w Szczecinie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia