Tomasz Choroszucha

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.04.2012
Dziennik Bałtycki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci najukochańszego, jedynego Syna i Przyjaciela, który odszedł dnia 21 kwietnia 2012 r.</p>
<h4>dr n. med. Tomasz Choroszucha</h4>
<p>Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26 kwietnia 2012 r. o godz. 9.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na Morenie. Wyprowadzenie urny z kaplicy cmentarza Łostowice nastąpi tego samego dnia o godz. 11.00.</p>
<p>Pogrążeni w smutku najbliżsi</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci najukochańszego, jedynego Syna i Przyjaciela, który odszedł dnia 21 kwietnia 2012 r.

dr n. med. Tomasz Choroszucha

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 26 kwietnia 2012 r. o godz. 9.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na Morenie. Wyprowadzenie urny z kaplicy cmentarza Łostowice nastąpi tego samego dnia o godz. 11.00.

Pogrążeni w smutku najbliżsi

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Robert Uzi


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Ku pamięci dr n. med. Tomasz Choroszucha</p> <p><strong>Spuścizna archiwalna Tomasza pozostanie w naszych pamięciach . Póki my żyjemy pamięć o Tobie nigdy nie zginie . <span>„Niech spoczywa w pokoju”.</span></strong></p> <p style="">W 2015 r. zostanie otworzona klinika stomatologiczna im Śp. dr n. med. Tomasz Choroszucha w miejscowości Radość koło Warszawy. Oficjalnie zostanie uczczona pamięć Śp.dr n.med.Tomasza Choroszuchy , na targach Stomatologicznych w Kazimierzu Dolnym w maju 2015 r .</p> <p style="">Ku pamięci Tomka : Firma Voco GmbH , IZOdent, Ilona oraz inni .</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

magdalena


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

II rocznicę śmierci


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>II rocznica śmierci</p> Msza św. w drugą rocznicę śmierci odprawiona zostanie dnia 21 kwietnia 2014 r. o godz. 13.00 w kościele pw. Wołcza Wielka, Jezusa Dobrego Pasterza . Koledzy i Koleżanki


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Michał Choroszucha


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Hania


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ilona


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Teresa dla P Doktora Tomasza


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Teresa Żytkowiak


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

TAMARA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Przyjaciele po to są</p> <p>Dzisiaj mija 3-miesiące gdy odszedłeś , czas nieodzowny składnik naszego życia biegnie bardzo szybko . W pamięci mojej pozostanie zawsze.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maciej J


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magic-Dental


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maciej Kwiatkowski


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda D.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marta Sz.R.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

BOGUMIŁA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Beata


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Pawel Chojnacki


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

BWN


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota Maziarczyk


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kochany Tomeczku:</p> <p>Byles zawsze dla mnie bratem ktorego nigdy nie mialam. Od pierwszego dnia naszej znajomosci nasza przyjazn zaczela sie rozwijac i nigdy nie przestala. Zawsz bede pamietac chwile ktore razem spedzilismy, Twoje ogromne serce,Twoj rozbrajajacy usmiech, Twoje oczytanie i niesamowita wiedze nie tylko profesjonalna. Juz mi Ciebie brakuje. Zegnaj na troche bo wiem, ze sie znowu kiedys spotkamy. Twoja, kochajaca Cie zawsze siostra Ania</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zbigniew Świostek


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia