Andrzej Radniecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.07.2012
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.07.2012
Gazeta Krakowska
Poruszeni nagłym odejściem,
z wielkim żalem żegnamy
Andrzeja Radnieckiego
wieloletniego Dyrektora Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” w Krakowie. Muzyka, inicjatora wielu przedsięwzięć kulturalnych, przyjaciela artystów,
Człowieka pełnego pasji i planów na przyszłość...
Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Pracownicy Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
we wtorek 24 lipca 2012 roku o godz. 11.40
w nowej kaplicy na cmentarzu Batowickim.
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że zmarł nagle
Andrzej Radniecki
nasz wieloletni dyrektor,
związany z Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” od 37 lat.
Muzyk, inicjator wielu przedsięwzięć kulturalnych, przyjaciel artystów,
człowiek pełen pasji i planów na przyszłość...
Jego odejście jest dla nas wszystkich niepowetowaną stratą.
Zespół Pracowników
Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki”
,,Minuta ciszy po umarłych
czasem do późnej nocy trwa"
Niezmiernie przygnębiła mnie wiadomość o śmierci Andrzeja Radnieckiego wieloletniego dyrektora CK ,,Dworek Białoprądnicki", niezwykłego Człowieka i Przyjaciela, wrażliwego artysty, wyjątkowego menedżera, przez sześć kadencji oddanego sprawom Dzielnicy IV Prądnik Biały. Szczere wyrazy współczucia składam Synowi i Siostrze Andrzeja
Teodozja Maliszewska, Radna Miasta Krakowa Radna Dzielnicy IV Prądnik Biały
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Anna
6 l
10 l
R.Opuszyński
13 l
Ania
13 l
Esterka
13 l
TADEUSZ
13 l
Julia
13 l
Irena
13 l
Jarek Sokół
13 l
Wojtek Wachułka w żalu.
13 l
Robert
13 l