Kazimierz Jagiełło

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2012
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy naszego długoletniego Przyjaciela,
zmarłego w dniu 18 marca 2012 roku

ś + p Kazimierza Jagiełłę

Rodzina Fiedlerów z Puszczykowa

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tato</p> <p>Kochany Tatusiu nie ma Cię dziś z nami przy stole. Nie mogę podzielić się z Tobą opłatkiem, przytulić się, razem cieszyć. Mogę jednak złożyć Ci życzenia. Zatem życzę Ci abyś był teraz w lepszym świecie, życzę Ci abyś odnalazł spokój i ukojenie, łaskę w oczach Boga i wieczne szczęście. Zawsze będę się o to modlić. Dopóki się znów nie spotkamy.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata Jagiełło z dziećmi


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla Taty</p> <p>Cmentarz śniegiem otulony w ciszy trwa niczym uśpiony.W zniczach płomyki błyskają,wiarę wszystkim dają.Tato i ja wierzę,że Ty w blasku światła wieczystego,jesteś w domu Ojca Niebieskiego,że dał Tobie przebaczenie i Twojej duszy zbawienie.Wierzę,że znów się spotkamy,kiedy przyjdzie czas wskazany.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renia i Agnieszka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>tato</p> <p>szybko zapada zmierzch.Coraz zimniej już jest.Stoję w oknie i czekam aż się pojawisz na drodze.Wiem,że tak się nie stanie,lecz przestać marzyć nie mogę.Widzę Ciebie jak jedziesz swoim starym rowerem,otwierasz drzwi skrzypią schody,gdy stajesz na nich i wołasz już jestem.To tak ogromnie boli że to są tylko marzenia.I zarazem o Tobie moje najświętsze wspomnienia</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata Jagiełło z dziećmi


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata Gabriel Agnieszka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>spotkanie</p> <p>Z drzewa opadł złoty liść swoje życie kończy dziś.Osiadł sam na chłodnej ziemi wkrótce w proćh się zmieni.W górze słychać szum drzewa co żałobną pieśn mu śpiewa.Płacze nad liścia utratą tak jak ja za Tobą Tato.I ja przy Twym grobie śpiewam .Ponad nami szumią drzewa,liście na nas opadają,cały czas cicho szeptają.Słucham ich,modlę się szczerze w naszą wspólną przyszłość wierzę.Pośród drzew z Tobą spotkanie.Wiem,że kiedyś tak się stanie.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata i Agnieszka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KASIA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla Taty</p> <p>Płacze serce moje płacze dusza moja,klękam przy Twym grobie cicho Ciebie wołam ;w odpowiedzi słyszę szum dębowych liści proszę Cię Tatusiu żebyś mi się przyśnił.We śnie Ciebie widzę,mogę się przytulić;a gdy dzień przychodzi muszę się obudzić.Wracam zatem tutaj szybkie stawiam kroki,wiem że kiedyś zasnę snem bardzo głębokim .Nie boję się wcale idąc tym cmentarzem; z tego snu Ty mnie zbudzisz i na wieków wieki będziemy już razem</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renia i Agnieszka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>wieczność</p> <p>Czym jest życie sama nie wiem odkąd w mym życiu zabrakło Ciebie. Darem, drwiną losu; często przekleństwem tak wielu niewinnych ludzi ponosi w nim klęskę. Zło, które zatruwa nas od lat w końcu zniszczyło nasz wspólny świat. Dziś moje życie jest oczekiwaniem na z Tobą Tato w wieczności spotkanie.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata Gabriel Agnieszka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata Jagiełło z dziećmi


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata Jagiełło z dziećmi


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata Jagiełło z dziećmi


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>wiara</p> <p>Gdzieś istnieje świat znacznie lepszy od tego,codzień modlę się abyś trafił do niego znalazł tam bezpieczną przystań słońce świało wiekuiste,a ja kiedyś tam do Ciebie przyjdę,otworzysz mi drzwi liśćmi obrośnięte podasz mi swą rękę mocno mnie przytulisz,jak przez wszystkie lata spojrzę w Twoje oczy i wyszeptam Tata</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Agnieszka


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata Jagiełło z dziećmi


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dla Taty</p> <p>Czas płynie ból nie mija rozpacz w sercu zadrą tkwi;Wołam Cię ,lecz głucha cisza smutkiem odpowiada mi.Skladam zatem razem dłonie i żarliwie modlę się,aby Bóg Miłosierny w domu swoim przyjął Cię</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata Jagiełło z dziećmi


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata Jagiełło z dziećmi


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia