Marian Jebut
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.04.2012
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.04.2012
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 10 kwietnia 2012 roku
zmarł nasz długoletni pracownik
ś + p
Marian Jebut
Pogrzeb odbędzie się w dniu 13.4.2012 r. o godzinie 11.00
na cmentarzu parafialnym w Cerekwicy.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składają
Pracownicy i Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego
w Poznaniu Spółka z o.o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
z.
14 l