Bohdan Włodziemierz Bronclik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2012
ITS
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.03.2012
ITS
Serdeczne podziękowanie dla pracowników Oddziału Wewnętrznego nr 2 Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Skierniewicach,
a szczególnie dla ordynatora dra Dariusza Jastrzębskiego i dr Anny Rykowskiej oraz pozostałych lekarzy i personelu medycznego za bardzo dobrą opiekę, życzliwość i pomoc okazaną
Ś+P
Bohdanowi Włodziemierzowi Bronclik
składa
żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia