Wanda Gryska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.06.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.06.2011
Głos Wielkopolski
,,Jest taki ból, o którym nie sposób mówić,
najlepiej bowiem wyraża go milczenie…’’
Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 23 czerwca 2011 r. odeszła do Pana moja ukochana żona
ś+p
Wanda Gryska
z domu Kubala
lat 76
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę, 25 czerwca 2011 r. o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Faustyny w Plewiskach.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się tego samego dnia na cmentarzu w Komornikach.
W smutku pogrążony
Mąż Władysław z Rodziną
,,Matka odchodzi zawsze za wcześnie…’’
Pogrążeni w żałobie zawiadamiamy, że 23 czerwca 2011 r. zakończyła swoje pełne miłości i dobroci życie Nasza Kochana Mama, Teściowa i Babcia
ś+p
Wanda Gryska
z domu Kubala
lat 76
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę, 25 czerwca 2011 r. o godzinie 11.00 w kościele parafialnym pw. św. Faustyny w Plewiskach.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się tego samego dnia na cmentarzu w Komornikach.
W smutku pogrązeni
Córka Bogusława, Zięć Mirosław oraz Wnukowie Arkadiusz i Marek
,,Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych’’
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 23 czerwca 2011 roku odeszła do Pana nasza ukochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś+p
Wanda Gryska
z domu Kubala
lat 76
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę, 25 czerwca 2011 r. o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. Faustyny w Plewiskach.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się po mszy św. na cmentarzu w Komornikach.
W smutku pogrążeni
syn Leszek, synowa Alina i wnuczka Angelika z rodziną oraz wnuczka Klaudia
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Paulina.
14 l