Sylwia Czachowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2012
Gazeta Pomorska

<p><em>Jak promyk słońca zgasłaś, zniknęłaś jak sen złoty Pozostawiłaś w sercach naszych ogrom żalu i tęsknoty.</em></p>
<p>Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że 14 lat temu zginęła śmiercią tragiczną moja kochana Córka, Wnuczka i Siostrzenica</p>
<h4><strong>śp. Sylwia Czachowska lat 17.</strong></h4>
<p>Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 11.02.2012 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku MAMA z RODZINĄ</p>

Jak promyk słońca zgasłaś, zniknęłaś jak sen złoty Pozostawiłaś w sercach naszych ogrom żalu i tęsknoty.

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że 14 lat temu zginęła śmiercią tragiczną moja kochana Córka, Wnuczka i Siostrzenica

śp. Sylwia Czachowska lat 17.

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 11.02.2012 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku MAMA z RODZINĄ

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

spij spokojnie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamietamy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w spokoju


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamietam


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spij spokojnie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamietamy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w spokoju


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamietam


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Śpij spokojnie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamietam


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w spokoju


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

D.M.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamietamy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w spokoju


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamietam


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>'' gdy umrze ktoś bliski " ...</p> <p>Niezwykle poruszył mnie ten nekrolog, ponieważ sama mam córkę w wieku 16 lat...Znam osobę, która po stracie ukochanej osoby bardzo długo przeżywała załamanie, poczucie winy, gniew, żal i ból.Bywały chwile, kiedy życie bywało dla niej tak nie do zniesienia, że pragnęła umrzeć.Patrząc na nią,czuło się ból spowodowany bezsilnością,że nie jest się w stanie ulżyć.Dziś mówi,że przeżyła tylko dzięki pewności,że w końcu i tak spotka się z ukochaną osobą-dzięki zapewnieniu,że "nadchodzi godzina, kiedy wszyscy w grobach usłyszą Jego głos i wyjdą".(ewang.w/g Jana 5:28,29).To zapewnienie dał sam Jezus i Biblia zapewnia, że będziemy mogli wziąć znowu w ramiona naszych bliskich,którzy zmarli.Nie jest to jakieś płonne marzenie, ale solidna, pewna nadzieja oparta na mocnym fundamencie tego, co o naszej przyszłości mówi Biblia. Bóg, który stworzył ludzi do życia we wspaniałym raju, obiecał takie warunki przywrócić tu na ziemi. Zamierza usunąć wszystkie dręczące nas problemy. Biblia zapewnia, że jeśli chodzi o ludzi, "otrze z ich oczu wszelką łzę, i śmierci już nie będzie, ani żałości, ani krzyku, ani bólu już nie będzie.To, co poprzednie, przeminęło".(​Apokal​ipsa 21:4). Chociaż ból i pustka po stracie bliskiej osoby są bardzo silne, to świadomość, że się znowu zobaczymy, pomaga przeżyć każdy kolejny dzień. Również Pani, tu na ziemi, będzie mogła wziąć jeszcze swoje dziecko w objęcia. Zamierzył to i obiecał sam Bóg; nie ma wątpliwości, że tak się stanie. Z całego serca życzę Pani, żeby doczekała Pani tego momentu, gdy będzie Pani mogła znowu wziąć swoją córkę w ramiona.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w spokoju


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamietam


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w spokoju


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

D.M.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamietamy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

spoczywaj w spokoju


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

EB


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia