Helena Kowalska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2012
Gazeta Pomorska

Nie odchodzi ten,kto pozostaje w sercach bliskich. Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 14.02.2012r. Zmarła nasza kochana mama,teściowa,babcia i prababcia ś.p HELENA KOWALSKA lat 79 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 18.02.2012r.o godz.12;00 w kościele pw.Św.Wojciecha w Stodołach. Ceremonia pogrzebowa odprawiona zostanie po mszy żałobnej na miejscowym cmentarzu. W smutku pogrążona RODZINA

Plaża

Z żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki mgr Heleny Kowalskiej Odszedł od nas były, długoletni pracownik, zasłużony działacz organów samorządowych oraz ruchu spółdzielczego - od 1996 do 2009 roku członek Rady Nadzorczej Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, w latach 2000-2005 jej Przewodnicząca, a także wieloetni członek Rady Osiedla Nowego i Toruńskiego. Wyróżniona odznaczeniami państwowymi i spółdzielczymi. Rodzinie Zmarłej wyrazy serdecznego i głębokiego współczucia składają Rada Nadzorcza, Zarząd i pracownicy Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki Heleny Kowalskiej długoletniego członka Rady Osiedla Nowego, Toruńskiego i Ustronia. Rodzinie Zmarłej wyrazy szczerego współczucia składają Rada Osiedla oraz Administracja Osiedla Nowego, Toruńskiego i Ustronia Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu

PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości, uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Heleny Kowalskiej, Księdzu z parafii św. Józefa w Inowrocławiu, Rodzinie, Sąsiadom z ul. Dubienka 2, Przyjaciołom, Znajomym, Delegacji Rady Nadzorczej i Pracownikom KSM w Inowrocławiu, Radzie i Administracji Osiedla Nowego, Toruńskiego i Ustronia w Inowrocławiu, za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu Pani Małgorzaty Matuszak za profesjonalną obsługę serdeczne „Bóg zapłać” składa SIOSTRA z RODZINĄ

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Spoczywaj w pokoju HELENKO


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

koleżanka Teresa z mężem


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

koleżanka Teresa z mężem


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

koleżanka Teresa z mężem


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Teresa Józefiak


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

sasiadka


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia