Mateusz Ptasiński

This was published in the following publications on 10.05.2012:
Gazeta Krakowska

"Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"

Pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania Przyjaciołom, Kolegom, Koleżankom i Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości, a także wzięli liczny udział w uroczystości pogrzebowej sprawiając, że była ona wyjątkowa.
Szczególnie podziękować pragniemy Panu Profesorowi Robertowi Barteckiemu i Dyrekcji Powiatowego Zespołu Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu

podziękowania składają Rodzice i Brat
tragicznie zmarłego
Mateusza Ptasińskiego z Libiąża

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Ogromna tęsknota...

Madzia


1yr

Image chosen by user
Ogromna tęsknota....

Magda


1yr

Image chosen by user
Są wspomnienia, które nigdy nie znikną... Na zawsze w naszej pamięci

Kasia L. z rodziną


1yr

Image chosen by user
Mija kolejny rok ale Ty zawsze jesteś I będziesz w naszej pamięci I w naszych sercach ❤

Ciocia H.


1yr

Image chosen by user
To kolejny rok. Żyjesz w naszych sercach, miej oko na tych którzy tu zostali Ty nasz Aniele. Wieczne odpoczywanie ....

Ania z rodziną


1yr

Image chosen by user
Hej Mati ty już pięknie wystrojony jak zawsze. Kolejny rok , kolejne zapalone znicze. Ty się już nie zmieniasz tylko my się starzejemy ale pamięć o Tobie jest wciąż żywa. Bo jesteś w naszych sercach. Wieczne odpoczywanie .... Bądź szczęśliwy tam gdzie jesteś i miej oko otwarte na tych co tu zostali. Bo jesteś naszym Aniołem .....

Ania z rodziną


1yr

Image chosen by user
Pamiętamy

Rodzice


1yr

Image chosen by user
Pamiętam dzień jak się urodziłeś, pamiętam twoją pępkówkę , każde urodziny najbardziej te ostatnie. Zawsze było głośno i hucznie . Teraz jest inaczej zamiast świeczek na słodkim torcie palę na zimnej płycie nagrobka. I jest jakoś cicho nasuwa się zawsze pytanie Dlaczego ? Ale nie ma odpowiedzi zawsze jest cicho.... Wtedy przypominam sobie sen z przed kilku laty gdy widzę cię w koszulce polo w fioletowo białe paski, czarnych spodenkach i białych butach convers. Muówiisz mi musiałem jechać tam ktoś na mnie czekał jestem szczęśliwy. Wskazujesz wiesz co..... I tak niech będzie wierzyę w to bądź szczęśliwy i do zobaczenia po drugiej stronie nasz Aniele

Ania P. z rodziną


2yrs

Są dni kiedy wspomnienia nasilają się mocniej....

Rodzice


2yrs

Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz. Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami. Nie umiera ten, kto pozostaje w sercu i pamięci bliskich.❤️❤️

Rodzice


2yrs

Image chosen by user
Choć lata mijają ty zawsze jesteś i będziesz w naszej pamięci i w naszych h sercach

Ciocia H. i wujek A.


2yrs

Image chosen by user
Na drzewach kwitną kasztany, i magnolie magnolie,. Słychać śpiew ptaków i czuć ogrzewające mocne wiosenne słonecznko. Gdzieś w dali słyszę warkot motoru. Tak to Ty jedziesz przywiozłeś nam kolejną wiosnę.... Szkoda , że choć na chwilę nie możesz zostać i zatrzymać się..... Trudno w to wszystko uwierzyć, że to już tyle lat. Obraz za oknem taki sam jak za w sercu . Nie zmienia się wydaje się jakby to było wczoraj.....Bo ty żyjesz w nas. Jedź Ty nasz Aniele tylko uważaj na siebie....... Kiedyś się spotkamy.....

Ania z rodziną zawsze pamięta


2yrs

Image chosen by user
Wiosna w powietrzu, jajko na pomniku i kolejne święta... tylko smutek w sercu bo ciebie już niea wśród nas. Pewno wyjechałeś gdzieś na przestworza. Jedź ostrożnie Mati

Ania z rodziną zawsze pamięta


2yrs

Image chosen by user
Kolejne Święta Bożego Narodzenia, Mateuszku my zawsze o Tobie pamiętamy bo jesteś w naszych sercach i w naszej pamięci

Ciocia H. i wujek A.


2yrs

Image chosen by user
A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią sie cienie Uwierzymy kolejny raz W jeszcze jedno Boże Narodzenie.... Poamietamy

Rodzice


2yrs

Image chosen by user
Są chwile kiedy wspomnienia nasilają się mocniej . Są dni że myślimy o tych którzy nie zasiądą przy wigilijnym stole tu na ziemi. Ale naszczęście pamiętamy o Was i wierzymy że też świętujecie tak gdzie się znajdujecie. A babcia Wam gotuje potrawy na wigilijny stół. Wesołych świąt. Pamiętamy o Was nieobecni....

Ania P z rodziną


2yrs

Pamiętamy i będziemy pamiętać Na zawsze w naszych sercach

Kasia L. z rodziną


2yrs

Image chosen by user
Na zawsze w naszej pamięci....

Rodzice


2yrs

Image chosen by user
Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i w naszej pamieci

Ciocia H.


2yrs

Image chosen by user
Są wspomnienia, które nigdy nie znikną... Na zawsze w naszej pamięci

Ciocia H. i wujek A.


2yrs

Nieważne czy rok minął, Czy miesiąc, czy też lata Gdy odszedł ktoś na zawsze To tracisz cząstkę świata .... Pamiętamy Mateusz

Rodzice


2yrs

Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci i w naszych sercach ❤️

Rodzice


2yrs

Image chosen by user
Jak zawsze każdy stanie w zadumie zapali świeczkę....​Przywró​ci w myślach wspomnienia .... Bo nie da się zapomnieć tej radosnej uśmiechniętej twarzy , tego szerokiego uśmiechu, poczucia humoru... Choć ciągle Jesteś ... bo żyjesz w naszych sercach to łza kręci się sama że to kolejna świeczka i kolejny rok bez Ciebie. Ty nasz Aniele Stróżu co zamkniesz na swoim "Serduszku" po błękitnych przestworzach .... Pamiętamy.... Wieczne odpoczywanie ....

Ania P. Z rodziną


2yrs

Image chosen by user
Mati kolejne imieniny widnieją w kalendarzu kolejna świeczka płonie . Jedno się nie zmienia pamięć o Tobie w naszych sercach.

Ania P.


2yrs

End of content

No more pages to load