MARIA GRALAK z domu Baturo
This was published in the following publications on 19.04.2012:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 19.04.2012:
Gazeta Lubuska
" Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej". Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 kwietnia 2012 roku odeszła od nas moja kochana ŻONA, MAMA, TEŚCIOWA i BABCIA śp. MARIA GRALAK z domu Baturo, emerytowana nauczycielka zawsze pogodna i uśmiechnięta, nigdy nie narzekająca, człowiek wielkiego serca. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 21 kwietnia 2012 o godz. 12.00 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.30 w kościele pw. Św. Urbana ul. Braniborska. Pogrążona w smutku Rodzina. Prosimy o nieskładanie kondolencji.
End of content
No more pages to load
Elzbieta-uczennica
12yrs
HELENA
14yrs
HELENA
14yrs
HELENA
14yrs
HELENA
14yrs
HELENA
14yrs
Iwona Szantyko-Ptaszek
14yrs
HELENA
14yrs
HELENA
14yrs
HELENA OSTROWSKA ,UCZENNICA
14yrs
Edward i Małgorzata Zengota
14yrs
Pawlinowie
14yrs