Edward Torzecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.06.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.06.2011
Głos Wielkopolski
Pogrążeni w głębokim smutku żegnamy naszego Przyjaciela
i duchowego przewodnika
ś + p
Edka Torzeckiego
Człowieka o niezwykłej dobroci i harcie ducha.
Nasze wspólne spotkania już nie będą takie same.
Łączymy się w bólu z Henią i pozostałą Rodziną
Przyjaciele, Koleżanki i Koledzy z Grupy Drogowcy ’78
Politechniki Poznańskiej
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 8 czerwca 2011 r.
zmarł
ś + p
Edward Torzecki
Prezes Pol-Dróg Ostrów Wielkopolski SA
Całe swoje zawodowe życie poświęcił drogownictwu.
Był przez wiele lat zastępcą Dyrektora w Rejonie Dróg Publicznych
w Ostrowie Wielkopolskim, a następnie kierował Przedsiębiorstwem Robót
Drogowych w Ostrowie Wielkopolskim.
Wybitny drogowiec, zasłużony dla rozwoju drogownictwa wielkopolskiego,
odznaczony wieloma odznaczeniami resortowymi i państwowymi, między innymi
Złotym Krzyżem Zasługi.
Żegnamy Człowieka pracowitego, rzetelnego i sumiennego cieszącego się
uznaniem i szacunkiem kierownictwa i współpracowników.
Rodzinie Zmarłego wyrazy szczerego współczucia
składają
Kierownictwo i pracownicy
Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad
Oddział w Poznaniu
Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się w dniu 11 czerwca 2011 r.
o godzinie 11.00 w kościele NSPJ w Czarnymlesie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l
10 l
Maria i Jerzy
13 l
Marlena
14 l
Izabela
14 l
Andrzej Nienartowicz
14 l
Katarzyna Krysztofowic z
15 l
Iza
15 l
Maria, Ania i Joasia
15 l
Ala i Darek Drozda
15 l
Ala i Darek Drozda
15 l
Adam
15 l
Kamil
15 l