ŁUCJA EWA PLISZKA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2012
Głos Pomorza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.06.2012
Głos Pomorza
„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, łzy wskrzeszać, byłabyś z nami” W dniu 29 maja 2012 roku, po długiej walce z okrutną chorobą, opuściła nas ukochana mama i babcia ŁUCJA EWA PLISZKA wieloletnia pracownica Urzędu Miejskiego, a wcześniej Famarolu. Prawdziwa dama, wspaniała kobieta o wielkim sercu, życzliwa ludziom i uczynna. Pomimo ciężkiej choroby nie traciła dobrego humoru. Była wspaniałą, troskliwą mama i babcią. Nie doczekała narodzin drugiego wnuczka oraz wielu innych radosnych wydarzeń, o których marzyła. Przeszkodziła jej w tym przedwczesna śmierć. Pozostawiła pogrążoną w ogromnym smutku rodzinę i przyjaciół. Dziękujemy wszystkim za opiekę i obecność w Jej ostatnich dniach życia. O terminie ostatniego pożegnania powiadomimy. Córka Joanna i syn Robert z bliskimi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
KASIA
14 l
Bogusia
14 l
Danuta
14 l
14 l
Stanisław W.
14 l
czyz
14 l
Ewa
14 l
Alicja
14 l
Maria Sałahub
14 l