Aleksandra Perycz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.12.2010
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.12.2010
Dziennik Bałtycki
14 grudnia 2010 r. odeszła po nagrodę do Boga nasza najukochańsza Mama, Babcia i Prababcia
śp.
Aleksandra Perycz
wdowa po śp. profesorze Stefanie Peryczu, pełna dobroci, ciepła i troskliwości, zawsze z promiennym uśmiechem. Sercem i charakterem Lwowianka, bez reszty oddana szlachetnym ideałom.
Uroczystości żałobne rozpoczną się w sobotę 18 grudnia 2010 r., o godz. 11.00 w kościele Garnizonowym we Wrzeszczu, ul. Matejki,
różańcem i mszą św.
Pogrzeb tego samego dnia o godz. 13.30 na cmentarzu Srebrzysko - nowa kaplica.
Będzie nam Jej bardzo brakować
Córka i syn z rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
barbara
6 l