Magdalena Kazberuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.12.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.12.2010
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki, byłej pracownicy naszej Kancelarii, radcy prawnego
śp.
Magdaleny Kazberuk
Odeszła doskonale wykształcona, świetnie przygotowana merytorycznie, doświadczona prawniczka, ale przede wszystkim - odeszła zawsze mile przez nas wspominana koleżanka, serdeczna przyjaciółka, dobry Człowiek. To wielka strata.
Rodzinie i Przyjaciołom Zmarłej składamy najszczersze kondolencje.
adwokaci Tomasz Grzybkowski, Tomasz Guzek i Michał Jackowski
wraz z pracownikami i współpracownikami Adwokackiej Spółki Partnerskiej Grzybkowski & Guzek
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
D
14 l
Elżbieta
15 l
P
15 l
Aurelia i Kazimierz
15 l
Beata
15 l
Amber
15 l