Aleksandrze Kawickiej
This was published in the following publications on 17.12.2010:
Powiśle Sztum Dzierzgoń
This was published in the following publications on 17.12.2010:
Powiśle Sztum Dzierzgoń
„... Można odejść na zawsze i być bardzo blisko,
Choć nie rozumiemy boskich zamierzeń,
Musimy się z nimi pogodzić...”
Aleksandrze Kawickiej w tych trudnych chwilach wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci ukochanej
Mamy
składają
koleżanki, koledzy oraz uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Kasprowicza w Sztumie
End of content
No more pages to load