Stanisława Andrzejczak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2012
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2012
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 29 maja 2012 r. zmarła
Stanisława Andrzejczak
Sędzia Sądu Okręgowego w Łodzi – w stanie spoczynku.
Odznaczona Tytułem Honorowym „Zasłużona dla Wymiaru Sprawiedliwości”.
Była Osobą szlachetną, kochającą życie, pełną optymizmu i wiary w przyszłość.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie
składają
Prezesi, dyrektorzy, sędziowie oraz pracownicy
Sądu Okręgowego w Łodzi oraz sądów rejonowych z okręgu łódzkiego
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 1 czerwca 2012 r. o godz. 11.30
na cmentarzu św. Rocha – Radogoszcz, ul. Zgierska.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia