Elżbieta Klimkiewicz-Hudak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.09.2011
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.09.2011
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 4.09.2011 roku odeszła nasza Koleżanka
dr n. med.
Elżbieta Klimkiewicz-Hudak
Wyrazy współczucia pogrążonej w w żalu
Rodzinie
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Koleżanki i Koledzy z "VITA" Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia