Magdalena Oźmina
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.12.2010
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.12.2010
Gazeta Pomorska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 grudnia 2010 roku odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa i Babcia śp. Magdalena Oźmina z domu Byrtek, lat 79 Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 29.12.2010 roku o godz. 12.00 w kościele pw. św. Marcina Bpa w Jaksicach. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu parafialnym w Jaksicach. W smutku pogrążone DZIECI z RODZINAMI
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia