Jerzy Moskwa

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.02.2012
Nowiny

<p>Pogrążeni w smutku żegnamy naszego Kolegę, wieloletniego Współpracownika</p>
<h4><strong>Jerzego Moskwę</strong></h4>
<p>Rodzinie i Bliskim zmarłego składamy najgłębsze wyrazy współczucia Dyrekcja i pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie</p>

Pogrążeni w smutku żegnamy naszego Kolegę, wieloletniego Współpracownika

Jerzego Moskwę

Rodzinie i Bliskim zmarłego składamy najgłębsze wyrazy współczucia Dyrekcja i pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie

Plaża
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 21.02.2012 r. zmarł przeżywszy 57 lat nasz kochany MĄŻ, OJCIEC i BRAT ŚP. Jerzy MOSKWA Uroczystości pogrzebowe odbędą się w kaplicy na cmentarzu Wilkowyja w dniu 24.02.2012 r. o godz. 12:30 Pogrążona w smutku Rodzina</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w Pokoju....Drogi Przyjacielu.

Bogusia i Marek Kadow.


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jerzy Moskwa Zmarł 21 lutego. Był egzaminatorem nadzorującym w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Rzeszowie. Miał 58 lat. Znany był ze swojego zaangażowania, profesjonalizmu i pełnego życzliwości uśmiechu. Czytelnicy Nowin mieli go okazję poznać dzięki dyżurom pełnionym często przy redakcyjnym telefonie i publikacjom, w których dzielił się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Był absolwentem Akademii Rolniczej w Krakowie oraz studiów podyplomowych na kierunku ekonomia. Odnosił sukcesy jako inspektor ds. BRD oraz instruktor nauki jazdy w Automobilklubie Rzeszowskim. Był długoletnim egzaminatorem, a od powstania WORD w Rzeszowie egzaminatorem nadzorującym, członkiem Centralnej Komisji Weryfikacyjnej kandydatów na egzaminatorów. Jego pasją były także góry, gdzie realizował się jako ratownik GOPR oraz przewodnik beskidzki.

M


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci. Chwiejna waluta. Nie ma dnia, by ktoś wieczności swej nie stracił" [W. Szymborska]

M


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[***] To już 10 lat odkąd odszedłeś Drogi Przyjacielu, świat się nie zatrzymał, chociaż dla Ciebie się skończył... żyjemy tak długo, jak żyje pamieć o nas... Będę zawsze o Tobie pamiętać Odpoczywaj w pokoju.

M


4 l

Spoczywaj w Pokoju...​Przyjaciel​u...R.i.P.

Bogusia i Marek Kadow z New Jersey.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam Jurku, zawsze będę pamiętać [*]

M


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamietam

M


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Człowiek umiera... Znowu za szybko! Człowiek umiera... Razem z nim wszystko.. Tylko wspomnienia po nim zostają, Które wciąż mgliste z czasem się stają, Których tak wiele, jednak za mało... Znowu za szybko wszystko się stało! Czasu nie było na pożegnanie... Teraz zostało tylko płakanie. Teraz ten smutek w garści Cię trzyma, Trzyma za szyje, dusić zaczyna... Póki ktoś żyje, to go kochamy, Lecz to po śmierci go doceniamy. wtedy widzimy jaki był cenny, Wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota, Jakże naiwna życia prostota..... Wtedy wyrzuty nami władają, Wtedy uczucia hołdy składają... Wtedy za późno na przeprosiny, Jedno, co możemy - wciąż się modlimy...

M


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
“Brakuje Ci tylko jednej osoby, a czujesz się, jakby nie było nikogo.”

M


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To tak trudno wytłumaczyć... Że się kogoś nie zobaczy... Że już koniec... że nie wróci Że nikt tego nie odwróci... Pozostają nam wspomnienia... Smutek w sercu... łza na twarzy, której nikt nie zauważy... I modlitwa co wciąż łączy... Miłość... która się nie kończy. M.

M.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy

ET


4 l

"To tak trudno wytłumaczyć... Że się kogoś nie zobaczy... Że już koniec... że nie wróci Że nikt tego nie odwróci... Pozostają nam wspomnienia... Smutek w sercu... łza na twarzy, której nikt nie zauważy... I modlitwa co wciąż łączy... Miłość... która się nie kończy. M.

M.


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś są Twoje Imieniny... W dniu Twoich imienin Jurku zostawiam Swoją Pamięć i Cichy Szept Modlitwy. Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma. Spoczywaj w Pokoju....

M.


5 l

...Spoczywaj w Pokoju...Drogi Jurku....R.i.P

Marek Kadow z Rodzina


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
[***] To już 9 lat odkąd odszedłeś Drogi Przyjacielu, świat się nie zatrzymał, chociaż dla Ciebie się skończył... żyjemy tak długo, jak żyje pamieć o nas... Będę zawsze o Tobie pamiętać Odpoczywaj w pokoju. M.

M


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
....R.i.P....Drogi Jurku....R.i.P...

Marek Kadow


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nigdy nie zapomnę

E


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W dniu Twoich Urodzin [*] Bo.... umrzeć,to zbyt mały powód, żeby przestać kochać... Światełko i modlitwa dla Ciebie. Odpoczywaj w Pokoju......

M


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Cza­sami wspom­nienie śmier­ci trwa znacznie dłużej niż wspom­nienie życia, które śmierć zabrała.” – Arundhati Roy

M


6 l

Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma... Wisława Szymborska

M


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą, zostaną po nich buty i telefon głuchy... Kochamy wciąż za mało i stale za późno...

M


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nigdy nie zapomnę

Ewa


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziś są Twoje Imieniny... W dniu Twoich imienin Jurku zostawiam Swoją Pamięć i Cichy Szept Modlitwy. Niech Dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma. Spoczywaj w Pokoju....

M


7 l

Pamiętam Jurku, zawsze będę pamiętać [*]

M


7 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia