Henryk Białas
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.04.2010
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.04.2010
Dziennik Zachodni
Z wielkim żalem żegnamy zmarłego Kolegę śp. Henryka Białasa, byłego Radnego Miejskiego w Dąbrowie Górniczej w latach 1988-1990, 1994-2002, wieloletniego działacza społecznego naszego miasta. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim Zmarłego składają Agnieszka Pasternak, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej oraz Radni Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu Henryka Białasa, byłego Radnego Miejskiego, wieloletniego działacza społecznego, zaangażowanego w życie wspólnoty lokalnej i oddanego sprawom naszego miasta. Łączymy się w bólu z Rodziną i Bliskimi Zmarłego. Zbigniew Podraza, Prezydent Dąbrowy Górniczej oraz Pracownicy Urzędu Miejskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia