Ryszard Stanisław Cabaj

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.03.2012
Dziennik Bałtycki

"Życie przemija, lecz pamięć pozostaje."
W dniu 13 marca 2012 r. odszedł od nas nasz kochany Mąż, Ojciec i Dziadek
śp.
Ryszard Stanisław Cabaj
lat 77
Msza św. żałobna odprawiona zostanie 17 marca 2012 r. o godz. 10.30 w kościele pw. św. Bernarda w Sopocie.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godz. 11.30 na cmentarzu Komunalnym w Sopocie.
O czym z głębokim żalem zawiadamiamy wszystkich, którzy zachowali Go w życzliwej pamięci.
Żona i syn z rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda i Robert z dziećmi


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Podziękowanie</p> <p>Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych mojego męża Ryszarda Cabaja i zachowają Jego osobę w łaskawej pamięci.</p> <p>Szczególne podziękowania składam:</p> <p>-Panu Dyrektorowi Leszkowi Kausmanowi za okazaną pomoc i wspaniałe słowa wspomnienia na temat mojego męża;</p> <p>-Panu Grzegorzowi Karłowiczowi za przygotowanie pięknej oprawy muzycznej;</p> <p>-muzykom, nauczycielom i uczniom, którzy uświetnili swoją grą ceremonię pożegnania.</p> <p>Składam również gorące podziękowania kolegom z braci myśliwskiej i kolekcjonerskiej, a w szczególności Panu Prezesowi Koła Łowieckiego "Sokół" Jerzemu Kropidłowskiemu, najlepszemu przyjacielowi myśliwemu Panu Sławkowi Soleckiemu oraz Panu Andrzejowi Lipce z Klubu Kolekcjonera za piękne i godne pożegnanie oraz udział w ostatniej drodze do "Krainy Wiecznych Łowów".</p> <p>Wszystkim krewnym, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym bliższym i dalszym, którzy udzielali mi pomocy i wsparcia w czasie długiej choroby mego męża i w czasie uroczystości pogrzebowych.</p> <p>Na koniec równie gorąco dziękuję Dyrekcji, Lekarzom, Pielęgniarkom i Opiekunkom z Domu Seniora "Willa Raj" w Rumi za fachową i troskliwą opiekę</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

bogdan


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzina Zaradnych


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia