Aleksandra Hołysz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.12.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.12.2010
Głos Wielkopolski
Dziękuję za wspaniałą opiekę lekarską i pielęgniarską Zespołowi
Kliniki Chirurgii Urazowej, Leczenia Oparzeń Uniwersytetu
Medycznego nad moją Mamą
Aleksandrą Hołysz
oraz wszystkim Znajomym i Rodzinie za słowa wsparcia
i uczestnictwo w mszy świętej i pogrzebie.
Serdeczne Bóg zapłać
Córka
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia