Maria Potonin z domu Szpak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2011
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2011
Gazeta Lubuska
"Nigdy dla nikogo z nas nie umarłaś naprawdę, będziesz żyła zawsze w naszych myślach i rozdartych sercach, bo Ty żyłaś prawdziwie" Ze smutkiem zawiadamiamy, że 15 września 2011 r. odeszła pozostawiając najbliższych w głębokim żalu nasza kochana MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA i PRABABCIA śp. MARIA POTONIN z domu SZPAK Podporucznik II pułku łączności B.W.P. radiotelegrafistka i kombatantka. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 19 września 2011 r. o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze Pogrążona w żałobie rodzina Msza św. w intencji Zmarłej odprawiona zostanie w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia