Marek Lipko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.09.2010
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.09.2010
Gazeta Lubuska
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 25 września 2010 roku odszedł na "wieczny dyżur" śp. lekarz MAREK LIPKO Wyjątkowy Człowiek, wspaniały Kolega, oddany bez reszty pacjentom i pracy chirurg. Wieloletni Ordynator Oddziału Chirurgii w Nowej Soli. Działacz samorządu lekarskiego, V-ce Przewodniczący Okręgowej Rady Lekarskiej w latach 1994 - 1998. Pozostaniesz na zawsze w naszej pamięci. Prezydium i Okręgowa Rada Lekarska w Zielonej Górze
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
irena
12 l
JAN WIKTORCZYK
12 l
Ryszard Musolff
15 l
jadczuk eugeniusz
15 l
pacjentka Irena
15 l
danuta urlicka
15 l
Lilla Pałka
15 l
pacjentka Ewa
15 l