Ewa Kuch

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2010
Głos Koszaliński

<p>„Zamknęły się kochane oczy, spoczęły pracowite dłonie, przestało bić najdroższe serce”. Z głębokim żalem zawiadamiamy 22 lutego 2010 r. zmarła po krótkich i ciężkich cierpieniach, opatrzona świętymi sakramentami Kochana Żona, Mama i Babcia śp. Ewa Kuch. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w sobotę, 27 lutego 2010r. o godz. 9.45,w sali ceremonialnej Domu Pogrzebowego „Wrotniewscy” przy ul. Różanej 8 w Koszalinie. Msza święta żałobna odprawiona zostanie w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele pw. Świętego Józefa (przy Katedrze). Mikrobus z domu pogrzebowego na cmentarz podjedzie pod „Wejście A” (główne). Mąż, Córka z Rodziną, Rajmund z Rodziną i Izabela z Rodziną.</p>

„Zamknęły się kochane oczy, spoczęły pracowite dłonie, przestało bić najdroższe serce”. Z głębokim żalem zawiadamiamy 22 lutego 2010 r. zmarła po krótkich i ciężkich cierpieniach, opatrzona świętymi sakramentami Kochana Żona, Mama i Babcia śp. Ewa Kuch. Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w sobotę, 27 lutego 2010r. o godz. 9.45,w sali ceremonialnej Domu Pogrzebowego „Wrotniewscy” przy ul. Różanej 8 w Koszalinie. Msza święta żałobna odprawiona zostanie w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele pw. Świętego Józefa (przy Katedrze). Mikrobus z domu pogrzebowego na cmentarz podjedzie pod „Wejście A” (główne). Mąż, Córka z Rodziną, Rajmund z Rodziną i Izabela z Rodziną.

Plaża
<p>SERDECZNE PODZIĘKOWANIA. Kapelanowi Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze O. Zbigniewowi Stawińskiemu, Księdzu Parafii Katedralnej w Koszalinie, Prezesowi, Organizacjom Społecznym i Zarządowi Spółki MWiK w Koszalinie, Współpracownikom, Koleżankom i Kolegom z pracy, Szanownym Sąsiadom, Znajomym i Przyjaciołom – Wszystkim, którzy okazali pomoc, pamięć i serce w czasie choroby, łącząc się z nami w żalu i bólu oraz uczestniczyli w pożegnaniu i ostatniej drodze śp. Ewy Kuch Gorąco i serdecznie dziękują Mąż, Córka wraz z całą Rodziną.</p>

...Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych... 22 lutego 2011r. mija Pierwsza Rocznica Śmierci Śp. EWY KUCH. Wszystkich życzliwych Jej pamięci proszę o wspomnienie. Msza święta odprawiona zostanie dnia 22 lutego 2011r. (wtorek) o godz. 18.00 w Katedrze. Mąż z Rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marek


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Violetta


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAŁGOSIA


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

monika


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maciej


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia