Piotr Sieg

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2012
Tygodnik Śremski

<p><em>&quot;Serce złote miałeś, od życia dużo nie chciałeś.</em><br /><em>Zawsze z czułością o nas dbałeś i zawsze też mocno kochałeś&quot;.</em></p>
<p>Serdeczne podziękowania Rodzinie, Przyjaciołm, Kolegom i Koleżankom, Sąsiadom oraz wszystkim tym, którzy łączą się z nami w bólu, uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej naszego ukochanego Męża, Ojca, Syna i Wnuka</p>
<h4><strong>ś.p. Piotra Sieg</strong></h4>
<p>Składają pogrążeni w bezgranicznym smutku<br />Rodzina</p>

"Serce złote miałeś, od życia dużo nie chciałeś.
Zawsze z czułością o nas dbałeś i zawsze też mocno kochałeś".

Serdeczne podziękowania Rodzinie, Przyjaciołm, Kolegom i Koleżankom, Sąsiadom oraz wszystkim tym, którzy łączą się z nami w bólu, uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej naszego ukochanego Męża, Ojca, Syna i Wnuka

ś.p. Piotra Sieg

Składają pogrążeni w bezgranicznym smutku
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tęsknie.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>[*]</p> <p>Smutek w serce się wdziera, na myśl,że nie będziemy dziś razem... Jak tu witać Nowy Rok,jak nic nie cieszy już tak jak kiedyś... Kocham Cię aniołku :*</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

jesteś i będziesz w moim sercu


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Szkoda,że to tylko sen...</p> <p>Znów mi się śniłeś aniołku... Tuliłeś mnie w swoich ramionach i usmiechałeś się... Byłam szczęśliwa,przez chwilę znów bylismy blisko siebie... Niestety to tylko sen...</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ku pamięci Iwona i Sebastian


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kamila i Marcin


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kocham,​tęsknie,​pamiętam.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>[*]</p> <p>Dzisiajmija rok jak odszedłeś Mój Najdroższy. Rok, niby tak długo, a tak niewiele. Nawet nie wiem kiedy to minęło. Jedynie przemijające pory roku uświadamiają mnie, że to już rok. Zima, przeżyłam sama cała wiosnę, lato i jesień i kolejna zima………..Nadal mam chwile, że dopiero dociera do mnie, że już nigdy……Czuję wtedy ogromne przerażenie, strach…Budzę się z myślą o Tobie, nie ma chwili w ciągu dnia żebym nie myślała o Tobie, zasypiam z myślą o Tobie. Wciąż zadaję pytanie dlaczego tak musiało być? Dlaczego tak krótko mogliśmy być razem. Z drugiej strony dziękuję za to, że byłeś, że miałam taką cudowną osobę przy sobie. Dziękuję za wszystkie chwile spędzone z Tobą. Miałam w życiu to szczęście że prawdziwie kochałam i byłam kochana. Czułam na każdym kroku Twoją miłość, dla Ciebie chciałam budzić się każdego ranka, przy Tobie wszystko miało sens. Wracają wspomnienia sprzed roku, bardzo przykre wspomnienia... Miałeś już tak mało sił, a ja nadal wierzyłam że wyjdziesz z tego, że będziemy jeszcze szczęśliwi. Niestety nie dane nam było, zgasłeś nagle jak płomyk na wietrze. Kocham Cię Mój jedyny, najdroższy, mój Misiaczku .Na zawsze będziesz w moim sercu….</p> <p>Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma…</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lika


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

mama


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwona i Sebastian


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dziś tak bardzo brakuje ciebie


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Przybylska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina z Nikolaskiem


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>***</p> <p>Te święta są inne niż wszystkie... Ciche,smutne i pełne tęsknoty za Tobą skarbie... Jednak wiem,że gdy zasiąde dziś do stołu z Naszym synkiem Ty duchem będziesz z Nami :) Jesteś i będziesz w naszych serduszkach na zawsze!!!</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Lika


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Przybylska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sebastian


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Iwona z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paulina Łabenda


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia