Piotr Sieg

This was published in the following publications on 05.01.2012:
Tygodnik Śremski

<p><em>&quot;Serce złote miałeś, od życia dużo nie chciałeś.</em><br /><em>Zawsze z czułością o nas dbałeś i zawsze też mocno kochałeś&quot;.</em></p>
<p>Serdeczne podziękowania Rodzinie, Przyjaciołm, Kolegom i Koleżankom, Sąsiadom oraz wszystkim tym, którzy łączą się z nami w bólu, uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej naszego ukochanego Męża, Ojca, Syna i Wnuka</p>
<h4><strong>ś.p. Piotra Sieg</strong></h4>
<p>Składają pogrążeni w bezgranicznym smutku<br />Rodzina</p>

"Serce złote miałeś, od życia dużo nie chciałeś.
Zawsze z czułością o nas dbałeś i zawsze też mocno kochałeś".

Serdeczne podziękowania Rodzinie, Przyjaciołm, Kolegom i Koleżankom, Sąsiadom oraz wszystkim tym, którzy łączą się z nami w bólu, uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej naszego ukochanego Męża, Ojca, Syna i Wnuka

ś.p. Piotra Sieg

Składają pogrążeni w bezgranicznym smutku
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

jesteś i będziesz w moim sercu


13yrs

Image chosen by user

moje myśli są przy tobie mama


13yrs

Image chosen by user

Iwona i Sebastian


13yrs

Image chosen by user

MiejNasWswoj​ejOpieceAnił​oku


13yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknie...</p> <p>Gdy śpisz spokojnie<br />i śnić zaczynasz,<br />wiersz ten do Ciebie<br />pisze dziewczyna...<br />Stoję przy oknie<br />i widzę Ciebie<br />w falach, obłokach,<br />gwiazdach na niebie...<br />Stoję i myślę<br />o dniach minionych,<br />o chwilach pięknych<br />z Tobą spędzonych...<br />Patrzę przez szybę<br />na nieba błękit<br />i widząc Ciebie znów<br />zaczynam tęsknić...</p>


13yrs

Image chosen by user

Ku Pamięci


13yrs

Image chosen by user

jesteś i będziesz w moim sercu


13yrs

Image chosen by user

na zawsze mama


13yrs

Image chosen by user

moje myśli są przy tobie


13yrs

Image chosen by user

na zawsze w pamięci


13yrs

Image chosen by user

Ku Pamięci


13yrs

Image chosen by user
<p>Kocham...</p> <p>Wiatr porwał mój list do Ciebie,<br />Na czerpanym papierze pisany.<br />Chwytają go teraz aniołowie w niebie,<br />Dziwiąc się, żeś taki kochany.<br />Na każdej karcie widnieją dwa słowa,<br />Wielkie, czerwone, gorące...<br />Ja zapisuję je wciąż od nowa,<br />Z wielkiej miłości tęskniąca. </p> <p>KOCHAM CIĘ I PÓKI BIĆ BĘDZIE MOJE SERCE KOCHAĆ CIĘ BEDĘ !!!</p>


13yrs

Image chosen by user

Bardzo Cię kocham


13yrs

Image chosen by user

na zawsze z nami


13yrs

Image chosen by user

Mama


13yrs

Image chosen by user

W pamięci


13yrs

Image chosen by user

Mama


13yrs

Image chosen by user

na zawsze w pamięci


13yrs

Image chosen by user

Kocham Tęsknie.


13yrs

Image chosen by user

Ku Pamięci


13yrs

Image chosen by user

Mama


13yrs

Image chosen by user

Ku Pamięci


13yrs

Image chosen by user

Iwona Myszkiewcz


13yrs

Image chosen by user

Ku Pamięci


13yrs

End of content

No more pages to load