Marek Wyrobiec
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.01.2012
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.01.2012
Dziennik Zachodni
Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
wspaniałego Lekarza i serdecznego Kolegi
Marka Wyrobca
W wieku 53 lat odszedł od nas wybitny i zasłużony lekarz.
Zatrudniony w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie od 1989 r.,
specjalista II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej, ceniony przez przełożonych
i lubiany przez współpracowników.
Człowiek o wielkim sercu, darzący wyjątkowym zrozumieniem i empatią wszystkich pacjentów. Za uznanie zasług zawodowych dwukrotnie odznaczony Odznaką Państwową II stopnia – Brązowym (2008) i Srebrnym Medalem (2011)
za Długoletnią Służbę.
Łącząc się w żałobie,
składamy
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
wyrazy najgłębszego współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy
SP ZOZ Szpitala Wielospecjalistycznego
w Jaworznie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
emanuel
12 l
monika helbin
12 l
Teresa Sikora
13 l
ALEKSANDER SLACAN
13 l
aleksandra blecharz
14 l
Grzegorz
14 l
Beata k.
14 l
barbara
14 l
Basia
14 l
Olga Warzecha
14 l
monika slacan jozefowska
14 l