Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Stanisława Sykuły
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.07.2011
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.07.2011
Gazeta Pomorska
Podziękowanie. Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej śp. Stanisława Sykuły a w szczególności księdzu z parafii Najświętszego Zbawiciela oraz Dyrekcji i Gronu Pedagogicznemu Zespołu Szkół Ekonomicznych serdecznie dziękują żona i synowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia