Jadwiga Lis
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2011
Głos Wielkopolski
„Serce złote miałaś, od życia dużo nie chciałaś,
mimo cierpień i zmartwień zawsze z czułością o nas dbałaś,
zawsze też mocno nas kochałaś”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30.06.2011 r. opuściła nas po bardzo ciężkiej chorobie nasza jedyna Córka
ś+p
Jadwiga Lis
przeżyła jedynie 58 lat
Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się mszą św.
w czwartek, dnia 7.07.2011 r. o godz. 12.00 w Sanktuarium NMP w Sobocie, po czym odbędzie się uroczystość
złożenia prochów Drogiej Zmarłej w grobie rodzinnym
na cmentarzu parafialnym.
W smutku pogrążeni Rodzice
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
9 l
9 l