Bartosz Szczyrba

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.07.2011
Głos Wielkopolski

<p>W dniu 9 lipca 2011 roku zmarł w wieku 29 lat<br />nasz najukochańszy Syn, Brat, Chłopak i Przyjaciel</p>
<p>ś + p</p>
<h4><strong>Bartosz Szczyrba </strong></h4>
<h4><strong>„Sowa”</strong></h4>
<p>Kochał życie i nas.<br />Zawsze pełen optymizmu i wiary w przyszłość.<br />Będziesz zawsze w naszych sercach.<br />Msza święta odbędzie się w dniu 15 lipca 2011 r. o godzinie 12.00<br />w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina 1 w Poznaniu.<br />Pożegnanie Zmarłego odbędzie się o godzinie 12.45 na cmentarzu parafialnym.</p>

W dniu 9 lipca 2011 roku zmarł w wieku 29 lat
nasz najukochańszy Syn, Brat, Chłopak i Przyjaciel

ś + p

Bartosz Szczyrba „Sowa”

Kochał życie i nas.
Zawsze pełen optymizmu i wiary w przyszłość.
Będziesz zawsze w naszych sercach.
Msza święta odbędzie się w dniu 15 lipca 2011 r. o godzinie 12.00
w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina 1 w Poznaniu.
Pożegnanie Zmarłego odbędzie się o godzinie 12.45 na cmentarzu parafialnym.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ku pamięci zawsze uśmiechnięte​go i najukochańsz​ego Synka na Świecie..​moja cicha pamięć..​słowa nie są ważne,słowa których już tak bardzo brakuje..​najważniejsz​a jest PAMIĘĆ..​pamięc o Tobie Sówko Kochana..​KCB...Kocham ponad życie...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
♥ ♥ ♥ Na Dzień Dobry wysyłam jasne promyczki do samego Nieba dla Ciebie Bartusiu Kochany ♥ ♥ ♥ Mmama - ałgorzata Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
losu Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat.Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas. I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole." BARTUSIU a u nas 2 dni do Wigilii...a Ciebie brak


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"A nadzieja znów wstąpi w nas. Nieobecnych pojawią się cienie. Uwierzymy kolejny raz w jeszcze jedno Boże Narodzenie. I choć przygasł świąteczny gwar. Bo zabrakło znów czyjegoś głosu. Przyjdź tu do nas i z nami trwaj.Wbrew tak zwanej ironii


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bartusia Wigilia już za 3 dni..co mam sobie zyczyć na Święta..​tylko jedno..​Każdego dnia proszę Boga żeby za pewien czas pozwolił się nam spotkać..​żebym tak jak kiedyś mogła Cię uściskać,​ucałować..​Sówko Kochana KCB ...ponad zycie...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bartusiu do Wigilii już tylko 4 dni..a ja czekam,cały czas czekam i liczę,że przyjedziesz​,​że się pojawisz i powiesz,że te 65 miesięcy czekania to była pomyłka,że to był tylko zły sen..och Bartulku..


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bartusiu poniedziałek​.​.pewnie szedłbyś już do pracy,bo na rower to trochę za zimno i pewnie już byś się pakował do przyjazdu,bo przecież do Wigilii już tylko 6 dni..Smutno i ciężko tu żyć bez Ciebie Bartusiu..​Synku szkoda że to nie jest sen


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszrad Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bartusiu i znów kolejna sobota,ta okrutna sobota..co powiedzieć..​co napisać..​tylko jedno..Synku za wcześnie,za szybko,bez sensu....​straszny żal,ból i tęsknota..​Cieplutkie promyczki dla Ciebie Sówko...


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia