Bartosz Szczyrba

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.07.2011
Głos Wielkopolski

<p>W dniu 9 lipca 2011 roku zmarł w wieku 29 lat<br />nasz najukochańszy Syn, Brat, Chłopak i Przyjaciel</p>
<p>ś + p</p>
<h4><strong>Bartosz Szczyrba </strong></h4>
<h4><strong>„Sowa”</strong></h4>
<p>Kochał życie i nas.<br />Zawsze pełen optymizmu i wiary w przyszłość.<br />Będziesz zawsze w naszych sercach.<br />Msza święta odbędzie się w dniu 15 lipca 2011 r. o godzinie 12.00<br />w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina 1 w Poznaniu.<br />Pożegnanie Zmarłego odbędzie się o godzinie 12.45 na cmentarzu parafialnym.</p>

W dniu 9 lipca 2011 roku zmarł w wieku 29 lat
nasz najukochańszy Syn, Brat, Chłopak i Przyjaciel

ś + p

Bartosz Szczyrba „Sowa”

Kochał życie i nas.
Zawsze pełen optymizmu i wiary w przyszłość.
Będziesz zawsze w naszych sercach.
Msza święta odbędzie się w dniu 15 lipca 2011 r. o godzinie 12.00
w parafii Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina 1 w Poznaniu.
Pożegnanie Zmarłego odbędzie się o godzinie 12.45 na cmentarzu parafialnym.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
ulubione jajka..i jak zostawiliśmy koszyczek do poświęcenia to bałeś się,że już go nie dostaniesz a tam były przecież Twoje ulubione jajeczka i stąd to wołanie "jajo"..tak chiałabym aby te czasy wróciły..​KCB..


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bartusiu już niedługo Wielkanoc,a Ciebie nadal nie ma..a ja cały czas wspominam te dnia,​miesiące,​lata kiedy byłeś razem z nami..​pamiętam Wielkanoc jak byłeś mały i na Koścół wołałeś "jajo"..​kojarzył się Tobie ze święconką,w której były Twoj


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bartusiu dla Ciebie Synku Kochany maja pamięć i wspomnienia i modlitwa każdego dnia ..Pamiętam, tęsknię,​kocham i każdego dnia dziękuję Bogu za Ciebie..za te chwile które były nam dane,za Twoją Miłość…za wszystko...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Co w BARTUSIU było najbardziej wartościowe i ważne?Był człowiekiem bardzo oddanym innym i w tym oddaniu był niezwykły i niepowtarzal​ny,​był szczery do bólu,nigdy nie odmówił pomocy,​zawsze był pomocny dlatego serce pęka i łzy płyną codziennie


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama-​Małgorzata Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
tata - Ryszard Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
mama - Małgorzata Szczyrba


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
..i nic,i nikt nie uciszy naszego bólu..bólu za Toba Bartusiu Kochany..za Twoimi niespełniony​mi marzeniami i planami..za Twoim utracowym życiem..za tym co było i co mogło jeszcze być..Kocham i tęsknię i płaczę..KCB.​.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
c. Danusia


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"wiosna,​wiosna ach to ty.."​Bartuniu wczoraj był pierwszy dzień wiosny astronomiczn​ej,​dzisiaj pierwszy dzień wiosny kalendarzowe​j.​.ale czy to ma znaczenie..​bez Ciebie wszystko straciło znaczenie..​KCB..


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia