Rodzinie Grzegorza Kubat
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2011
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.06.2011
Nowa Trybuna Opolska
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 8 czerwca zginął tragicznie GRZEGORZ KUBAT Zastępca Burmistrza Namysłowa Członek Zarządu Województwa Opolskiego w roku 2002 Wicemarszałek Województwa Opolskiego w latach 2002-2003 Marszałek Województwa Opolskiego w latach 2003-2006 Odszedł wspaniały człowiek, ceniony samorządowiec i dobry gospodarz, zawsze oddany sprawom swojej małej ojczyzny. Jego odejście to ogromna strata dla nas wszystkich. Cześć Jego pamięci! Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy współczucia Marszałek Województwa Józef Sebesta Zarząd Województwa Opolskiego Przewodniczący Sejmiku Województwa Opolskiego Bogusław Wierdak Radni Województwa Opolskiego Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wyrazy współczucia - K.Strózik
15 l
DANUTA
15 l
ryszard ciura
15 l
Anna
15 l
d.
15 l
Ewa
15 l